Nuotr.: suduva-mantinga.lt
Nuotr. suduva-mantinga.lt

Kaip ir kiekvieną pirmadienį, vakar vykusiose Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) kovose virė atkaklios kovos, kuriose dalyvavo ir sūduviečiai. Igno Labučio, Roko Stankevičiaus, Donato Sabeckio ir Igno Daukšio atstovaujama VDU ekipa pirmenybių lyderių mače nugalėjo LSU komandą, o Giedriaus Stankevičiaus Kauno kolegija patyrė skaudų pralaimėjimą.

VDU krepšininkai namuose 79:77 (24:23, 16:11, 15:27, 24:16) nugalėjo tiek pat pergalių turėjusią LSU ekipą.

Svariausiai iš „Sūduvos-Mantingos“ žaidėjų prie VDU pergalės prisidėjo Ignas Daukšys ir Donatas Sabeckis. Daukšys per 19 minučių pelnė 14 taškų (4/6 trit.), atkovojo 2 ir perėmė vieną kamuolį.

Sabeckis taip pat pridėjo 14 taškų, atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, tačiau 3 kartus suklydo.

Svarų indėlį į savo universiteto pergalę atnešė ir Ignas Labutis. Puolėjas per 24 minutes spėjo pelnyti 11 taškų, atkovojo 5 ir perėmė vieną kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 13 naudingumo balų.

Kiek kukliau prie laimėjimo prisidėjo Rokas Stankevičius, per 7 minutes pelnęs 2 taškus ir atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus.

Kitose turo rungtynėse Kauno kolegija, kurios garbę gina Giedrius Stankevičius, namuose 62:82 (19:18, 15:20, 9:24, 19:20) nusileido Kauno technologijų universiteto (KTU) ekipai.

Stankevičius rungtynes pradėjo startiniame penkete ir aikštelėje praleido 30 minučių, per kurias pelnė 9 taškus (3/13 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau 5 kartus pažeidė taisykles ir 3 kartus suklydo.