Nuotr.: suduva-mantinga.lt

Roko Čepanonio sugrįžimas į Marijampolę nenusisekė, o jo atstovaujama Joniškio „Delikateso“ (7-9) ekipa svečiuose nesugebėjo atsirevanšuoti „Sūduvai-Mantingai“ (13-3) už pirmajame rate patirtą triuškinantį pralaimėjimą.

Marijampoliečiai savų sirgalių akivaizdoje 77:75 (20:18, 22:13, 14:23, 21:21)  įrodė pranašumą prieš Joniškio klubą ir šventė tryliktąją pergalę.

Marius Kiltinavičius ir vėl neturėjo galimybės verstis visais savo sudėties krepšininkais. Šį kartą sūduviečiams negalėjo padėti traumą besigydantis Gintautas Matulis ir penktadienio rungtynėse Kaune susižeidęs Marius Valukonis.

Vangiai rungtynes pradėję aikštelės šeimininkai vėliau įsivažiavo, laimėjo atkarpą 13:4 ir pasibaigus pirmai rungtynių pusei turėjo dviženklį pranašumą 42:31.

Trečiajame kėlinyje „Sūduva-Mantinga“ sustojo. Varžovų gynyboje pradėję strigti sūduviečiai blankiai žaidė ir gynyboje, o tuo pasinaudoję Joniškio krepšininkai trečiojo ketvirčio pabaigoje sugebėjo priartėti iki dviejų taškų skirtumo (54:56).

Visgi lemiamame kėlinyje sūduviečiai sugebėjo mobilizuotis – Tautvydas Kliučinykas pataikė tu tolimus metimus iš eilės, o Aurimui Kiežai pridėjus dvitaškį, Marijampolės klubo pranašumas išaugo iki vienuolikos (72:61).

Tačiau didžiąją rungtynių dalį tuo pačiu penketu rungtyniavęs „Delikatesas“ nesudėjo ginklų. Suvalkijos sostinės ekipa per beveik keturias minutes sugebėjo pelnyti vos 2 taškus, o atkutę joniškiečiai varžovų nesėkmes vertė taškais puolime.

Nepaisant to, iki rungtynių pabaigos likus 20 sekundžių Simas Raupys realizavo tik vieną baudos metimą, o kitoje aikštelės pusėje tą patį padaręs Tautvydas Kliučinykas suteikė savo komandai dviejų taškų pranašumą (77:75).

Svečiai turėjo progą triumfuoti, tačiau ja nepasinaudojo – Mantas Kadzevičius laisvas metė iš toli, tačiau jo metimas skriejo pro šalį ir „Sūduva-Mantinga“ šventė pergalę.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Vaitiekūnas 19 (11 atk. kam.), Aurimas Kieža (8 atk. kam.) 18, Tautvydas Kliučinykas 15, Donatas Sabeckis 13, Dovis Bičkauskis 10.

„Delikatesas“: Darius Griškėnas 31 (9 rez. perd., 7 atk. kam.), Mantas Kadzevičius 17, Rokas Čepanonis 13.