Nuotr.: suduva-mantinga.lt
Nuotr. suduva-mantinga.lt

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (19-4) ketvirtajame kėlinyje pradėjo jausti varžovų alsavimą į nugaras, tačiau marijampoliečiai aikštės šeimininkus sugniuždė dviem tolimais metimais ir iškovojo devynioliktąją pergalę.

Suvalkijos sostinės ekipa svečiuose 86:70 (26:26, 15:12, 20:12, 25:20) nugalėjo „Palangą“ (14-9) ir 2016-uosius metus pradėjo pergalingai.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje, Tautvydui Kliučinykui pataikius dvitaškį, „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai dar turėjo vienuolikos taškų pranašumą, tačiau aikštelės šeimininkai ginklų nesudėjo (61:50).

Netrukus palangiškiai pelnė devynis taškus be jokio varžovų atsako ir po šio Virginijaus Sirvydžio auklėtinių išsišokimo komandas skyrė vos du taškai (59:61).

Vėliau „Palangos“ klubui keletą kartų pavyko net persverti rezultatą, tačiau iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei penkioms minutėms, Kliučinykas smeigė du marijampoliečiams itin reikalingus tolimus metimus ir Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai dar kartą galėjo laisviau atsikvėpti (71:62).

Po svečių tritaškių salvės Deividas Anužis taikliu metimu su pražanga dar mėgino įkvėpti savo komandą lemiamam šturmui, tačiau tokius bandymus dvitaškiais užgesino Gintautas Matulis, Marius Valukonis ir Aurimas Kiežą (76:65).

„Palanga“: Deividas Anužis 24, Mindaugas Reminas 17, Reginaldas Simsas 10.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 22, Aurimas Kieža 18 (9 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas 15, Marius Valukonis ir Donatas Sabeckis (8 rez. perd.) po 9.