Nuotr.: suduva-mantinga.lt
Nuotr. suduva-mantinga.lt

Dviženklę persvarą dar pirmoje rungtynių dalyje iššvaisčiusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (20-4) sugebėjo atsitiesti. Minimalų deficitą po dviejų kėlinių turėję Suvalkijos sostinės krepšininkai namuose 94:77 palaužė Raseinių „Rasus“ (7-17).

Sūduviečiai dviženklę persvarą susikrovė jau antrojo ketvirčio pradžioje, tačiau „Rasai“ įrodė, kad į Marijampolę jie atvažiavo ne kapituliuoti – paskutinę dviejų minučių atkarpą iki ilgosios pertraukos Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai laimėjo 7:0 ir ilsėtis patraukė su minimaliu pranašumu (45:44).

Trečiajame kėlinyje aikštelės šeimininkai dar kartą pademonstravo savo jėgą ir nors turėdami didelių problemų gynyboje, tačiau sugebėju dar kartą susikrauti dviženklį pranašumą (69:59).

Juokų tęsti Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai nebuvo linkę ir ketvirtajame kėlinyje – Ignas Daukšys pataikė du tritaškius, o Donatui Sabeckiui pridėjus dvitaškį, „Sūduvos-Mantingos“ pranašumas šoktelėjo iki penkiolikos taškų (74:59).

Raseinių klubas pavieniais veiksmais dar mėgino gelbėti situaciją, tačiau netrukus Žydrūnas Kelys užsidirbo techninę pražangą, o prasidėjusi sūduviečių tolimų metimų serija visiškai palaidojo svečius.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Kieža 21 (8 atk. kam), Donatas Sabeckis 20, Marius Valukonis 19, Gintautas Matulis 15, Tautvydas Kliučinykas 10.

„Rasai“: Darius Gricius 20, Evaldas Džiaugys ir Vilius Šumskis po 14, Žydrūnas Kelys 11.