Nuotr.: suduva-mantinga.lt
Nuotr. suduva-mantinga.lt

2016-uosius metus sūduviečiai pradėjo ir Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) kovose. Šį  kartą ant studentų lygos arenų parketo išbėjo Giedrius Stankevičius Ignas Labutis, Donatas Sabeckis, Ignas Daukšys bei Rokas Stankevičius. Tuo tarpu Domanto Sendos atstovaujamos ASU ekipos rungtynės dėl sunkių oro sąlygų buvo atšauktos.

Eilinę perglę iškovojo keturių sūduviečių atstovaujama VDU ekipa. Kauno komanda svečiuose 105:90 (26:16, 16:23, 34:25, 29:26) nugalėjo Klaipėdos LCC universiteto atstovus.

Naudingiausiai šiose rungtynėse rungtyniavo marijampolietis Ignas Labutis. „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas aikštelėje praleido 28 minutes, per kurias pelnė 19 taškų, po krepšiais sugriebė 9 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

25 minutes rungtyniavęs Donatas Sabeckis spėjo pelnyti 13 taškų, atkovoti 3 kamuolius ir atlikti 6 rezultatyvius perdavimus.

Kiti VDU ekipos sūduviečiai rungtyniavo ilgiausiai tarp visų savo komandos draugų. Ignas Daukšys žaidė 30 minučių ir pelnė 11 taškų, atkovojo 8 atšokusius kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Taip pat 30 minučių ant parketo praleidęs Rokas Stankevičius pelnė 14 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir komandos draugams atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Visi keturi „Sūduvos-Mantingos“ atstovai kartu sudėjus pelnė 57 taškus, o tai yra daugiau nei pusė visos VDU komandos taškų.

Kitose turo rungtynėse pralaimėjimą patyrė Giedriaus Stankevičiaus Kauno kolegija, kuri namuose 65:73 (23:23, 17:11, 11:20, 14:19) nusileido MRU krepšininkams.

Rokas Stankevičius pralaimėtojams per 37 minutes surinko dvigubą dublį. Kaunietis pelnė 14 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.