Nuotr.: Fotopolis.lt
Nuotr. Fotopolis.lt

Pergalę vakar Marijampolėje vykusioje NKL lyderių dvikovoje iškovoję „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai nosių neužrietė ir šiandien Klaipėdoje. Marijampoliečiai svečiuose 93:69 (29:13, 24:23, 19:16, 21:17) nepaliko jokių vilčių vietos „Nafta-Uni-Akvaservis“ ekipai.

Savo pranašumu Mariaus Kiltinavičiaus kariauna neleido suabejoti nuo pat susitikimo pradžios – pirmojo kėlinio viduryje marijampoliečiai spurtavo 14:2 ir pirmąjį ketvirtį baigė turėdami užtikrintą pranašumą (29:13).

Vėliau NKL čempionų klubas sugebėjo kiek pristabdyti įsisiautėjusius lygos lyderius, o trečiojo kėlinio viduryje sumenkino skirtumą iki vienuolikos taškų (48:59).

Visgi netrukus sūduviečiai laimėjo atkarpą 10:2 ir po Aurimo Kiežos dvitaškio, „Sūduva-Mantinga“ atitrūko nebepavejamai (72:52).

Ketvirtasis kėlinys komandoms tebuvo formalumas – nepaisant to, jog Ryčio Vaišvilos auklėtiniai dar kartą sugebėjo sumažinti savo atsilikimą iki dvylikos taškų, tačiau rimtesmės grėsmės Marijampolės klubo sėkmei tai nesukėlė ir svečiai šventė ramią ir užtikrintą pergalę, taip užsitikrindami pirmąją vieto po pirmojo reguliariojo sezono etapo.

„Sūduvos-Mantingos“ gretose debiutavo ir po pusantrų metų sugrįžęs Žilvinas Kuklierius. Marijampolietis per 8 minutes spėjo pelnyti 5 taškus bei atlikti vieną rezultatyvų perdavimą.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Arūnas Mikalauskas 19, Deividas Keburys 13.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Vaitiekūnas 19 (16 atk. kam., 31 naud. bal.), Ignas Daukšys 15, Dovis Bičkauskis 13, Marius Valukonis 12, Aurimas Kieža 10.