Nuotr.: Rimas Kaminskas
Nuotr. Rimas Kaminskas

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (24-5) krepšininkai NKL pirmenybėse patyrė penktąją nesėkmę. Sūduviečiai svečiuose 78:86 nusileido didžiąją rungtynių dalį pirmavusiam Šakių „Vyčiui“ (23-7).

Ši Marijampolės ekipos nesėkmė reiškė nutrūkusią jos šešių pergalių seriją. Tuo tarpu „Vytis“ ir toliau tęsia savo sėkmingą žygį ir pergalę šventė jau tryliktąjį kartą iš eilės.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtinių reikalai pakriko trečiajame kėlinyje, per kurį svečiai sugebėjo pasižymėti vos 7 pelnytais taškais, o tuo pasinaudojęs „Vytis“ pabėgo į priekį solidžiu nuotoliu (66:52).

Nepaisant to, „Sūduvos-Mantingos“ žaidėjai nebuvo linkę kapituliuoti ir ketvirtąjį kėlinį pradėjo tarsi su antru kvėpavimu. Donatas Sabeckis smeigė tolimą metimą ir kiek sumažino varžovų pranašumą, o po netrukus įvykusio trumpo sūduviečių spurto 8:2, iš „Vyčio“ pranašumo liko tik du taškai (74:72).

Vėliau Šakių ekipos sirgalius kiek nuramino Igno Vaitkaus ir Ernesto Serkevičiaus tritaškiai, kurie šeimininkams leido kiek lengviau atsikvėpti (80:75).

Neilgai trukus, abi komandos apsikeitė sėkmingais išpuoliais ir iki mačo pabaigos likus 24 sekundėms komandas skyrė keturių taškų skirtumas (82:78). Vėliau prie baudų metimų linijos stojęs Dominykas Domarkas realizavo abu metimus, o svarbiomis akimirkomis klaidų neišvengę sūduviečiai buvo priversti pripažinti pralaimėjimą.

„Vytis“: Ignas Vaitkus 24 (8 atk. kam.), Ernestas Serkevičius 21, Marijus Užupis ir Marijus Užupis po 8.

„Sūduva-Mantinga“: Marius Valukonis 21 (8 atk. kam.), Aurimas Kieža 15 (10 atk. kam.), Donatas Sabeckis 14, Dovis Bičkauskis 12.