Nuotr.: suduva-mantinga.lt
Nuotr. suduva-mantinga.lt

Pirmadienį, kaip įprastai, vyko Lietuvos studentų krepšinio lygos kovos, kuriose reguliariojo sezono nugalėtojų vardus užsitikrino VDU ekipa. Arūno Juknevičiaus auklėtiniai namuose 87:62 (22:16, 22:11, 21:23, 22:12) nugalėjo Kauno Kolegijos krepšininkus.

Šį kartą VDU komandos gretose rungtyniavo vienintelis sūduvietis – Rokas Stankevičius. „Sūduvos-Mantingos“ atstovas buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas ir per 25 minutes pelnė 21 tašką bei atkovojo 10 kamuolių.

Ne itin sėkmingai rungtynės susiklostė pralaimėjusiems atstovavusiam Giedriui Stankevičiui, kuris 35 minutes nesugebėjo pelnyti nė taško. Tiesa, jis atkovojo 6 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Netikėtą pergalę iškovojo Domanto Sendos atstovaujama ASU ekipa. Kauniečiai svečiuose 108:102 (11:28, 27:25, 27:19, 28:21, 15:9) nukovė LEU komandą.

Senda rungtyniavo beveik be keitimų ir prie pergalės prisidėjo pelnydamas 16 taškų, atkovodamas 6 kamuolius bei atlikdamas 4 rezultatyvius perdavimus.