Nuotr.: suduva-mantinga.lt
Nuotr. suduva-mantinga.lt

Pergales Lietuvos studentų krepšinio lygoje ir toliau skina „Sūduvos-Mantingos“ žaidėjų desantą savo gretose turinti Vytauto Didžiojo universiteto komanda. VDU ekipa namuose 106:83 (17:22, 25:17, 38:19, 26:25) įveikė KTU komandą.

Rokas Stankevičius, Ignas Labutis ir Donatas Sabeckis rungtynes pradėjo startiniame VDU komandos penkete, o naudingiausiai rungtyniavo Sabeckis.

Jis per 24 minutes pelnė 23 taškus, atkovojo 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 23 naudingumo balus.

Neblogai pasirodė ir kiti sūduviečiai. Labutis per 24 aikštelėje praleistas minutes spėjo pelnyti 12 taškų, atkovoti 5 kamuolius bei atlikti 4 rezultatyvius perdavimus.

Stankevičius ant parketo praleido 20 minučių ir per jas pasižymėjo pelnydamas 18 taškų ir atkovodamas 3 atšokusius kamuolius.

Dar vieną pralaimėjimą patyrė Giedriaus Stankevičiaus atstovaujama Kauno kolegija, kuri namuose 64:72 (17:19, 20:19, 17:20, 10:14) nusileido Vilniaus universiteto krepšininkams.

Per 35 minutes Stankevičius pelnė 10 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.