Nuotr.: suduva-mantinga.lt
Nuotr. suduva-mantinga.lt

„Sūduva-Mantinga“ reguliarųjį sezoną savo arenoje užbaigė nesuklupusi. Marijampolės klubas namuose 88:62 (18:17, 24:13, 23:17, 23:15) pamokė „Palangą“.

„Sūduvai-Mantingai“ tai buvo paskutinės reguliariojo sezono namų rungtynės. Marijampoliečiai išliko vienintele ekipa, savo sirgalių akivaizdoje taip ir nepatyrusia nė vieno pralaimėjimo.

Suvalkijos sostinės atstovai pastarąjį kartą namuose suklupo prieš daugiau nei metus – vasario 27-ąją.

Vangiai rungtynes pradėję sūduviečiai savo pranašumą susikrovė sužaisdami dvi sėkmingas atkarpas. Pirmoji įvyko antrajame kėlinyje, kai 7:0 spurtavę aikštelės šeimininkai susikrovė dviženklę persvarą (33:23).

Savo pranašumą Mariaus Kiltinavičiau auklėtiniai dar labiau padidino po ilgosios pertraukos – Dovis Bičkauskis ir Aurimas Kieža pataikė iš toli, o savo taškus pridėjus ir Sabeckiui su Matuliu, „Sūduvos-Mantingos“ pranašumas išaugo iki septyniolikos (55:38).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Marijampolės klubo krepšininkai galutinai pradėjo varpyti varžovų gynybą. 10 taškų be jokio atsako palangiškiams įmetę sūduviečiai padidino ir taip solidų pranašumą ir užsitikrino ramią rungtynių pabaigą (77:47).

Marijampolės ekipa šiose rungtynėse ir vėl išnaudojo savo priekinės linijos pranašumą – šeimininkai kovą dėl kamuolių laimėjo 43-29.

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Daukšys 18, Ignas Labutis 16, Aurimas Kieža 15, Donatas Sabeckis (11 atk. kam.) ir Marius Valukonis po 12.

„Palanga“: Titusas Robinsonas (9 atk. kam.) 21, Reginaldas Simsas 9, Mindaugas Reminas 7.