A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
A
Valensijos Basket
Italijos rinktinė, Brešos Germani
Tuniso rinktinė
Barselonos FC Barcelona
Sankt Peterburgo Zenit
Tel Avivo Maccabi
Malagos Unicaja
Oklahoma Thunder
JAV rinktinė, Miami Heat
Australijos rinktinė
Vilniaus Svaja
Didždvario gimn (Jauniai)
Gargždų Gargždai
Taškas, Velžio Velžys 35+
Oldenburgo EWE Baskets
Patrų Promitheas
Atėnų Peristeri
Filipinų rinktinė
Ispanijos rinktinė
Stambulo Darussafaka
Po Ortezo Elan Bearnais
Stambulo Galatasaray
Vilniaus universitetas
Sankt Peterburgo Zenit
Phoenix Suns
Turkijos rinktinė
Gaziantepo Gaziantep
Vokietijos rinktinė, Stambulo Besiktas
Mažeikių Ereliai
Prancūzijos rinktinė, Sankt Peterburgo Zenit
San Antonio Spurs
Domo, Baisogalos Auridana
Kepalių Amicitia 35+
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Vilniaus BC Tiketa
Tauragės krepšinio klubas
Kruonio Žaibas
PKKSC (2001)
PKKSC (2001)
New Orleans Pelicans
Venta Lt, BC Žilvinas, Krinčino Aukštaitijos mediena
Simno Randers-Triteksta
Memphis Grizzlies
Brooklyn Nets
New York Knicks
Filipinų rinktinė
Nymburko ERA
Viečiūnų Techpro
Saragosos Casademont
Šilutės Šilutė
Oldenburgo EWE Baskets
Orlando Magic
Torunės Polski Cukier
Romuvos gimn (Jauniai)
Stambulo Anadolu Efes
Memphis Grizzlies
Houston Rockets
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
Rietavo Plungės lagūna
Vilniaus VK-Kamanė
Ostendės Filou
Kazanės UNIKS
Bangenė/Aivera, Trakiškio Akmenys 35+
Liepojos Liepaja/LSSS
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Milwaukee Bucks
Los Angeles Lakers
Graikijos rinktinė, Milwaukee Bucks
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Angolos rinktinė
Rusijos rinktinė, Maskvos CSKA
Toronto Raptors
Gargždų Gargždai
Krasnodaro Lokomotiv
Irano rinktinė
Italijos rinktinė
Stambulo Galatasaray
Turkijos rinktinė, Stambulo Galatasaray
Baisogalos Auridanos veteranai 35+
Chicago Bulls
Irano rinktinė
Rišon Leziono Maccabi
Sacramento Kings
Kruonio Žaibas
BC Žilvinas, Krinčino Aukštaitijos mediena
Adorma- roletai Jums, Paįstrio Kvieta
Romuvos gimn (Jauniai)
Parovėjos Agaras
Vabalninko MB Ingauda
Juškonių KK Pauliukai
Vabalninko MB Ingauda
Parovėjos Agaras
Vabalninko MB Ingauda
Stambulo Fenerbahce
Pajūrio Jūra-2
Turkijos rinktinė, Stambulo Galatasaray
Tartu Ulikool/Kalev
Talino Ulikool
Angolos rinktinė
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Turkijos rinktinė, Bandirmos Banvit
Graikijos rinktinė
Tenerifės Iberostar
Rėkliai- Alaus mėgėjai
Rėkliai- Alaus mėgėjai
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Čekijos rinktinė
Stambulo Galatasaray
Orlando Magic
Šiaulių Šiauliai
Rietavo Plungės lagūna
Tel Avivo Maccabi
RomeoGym
Kauno LSU-Aistės-2
Serbijos rinktinė, Malagos Unicaja
Panemunėlio Fazė
 
Turnyrinė lentelė
Telšių Telšiai 11 2
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 11 3
Šilutės Šilutė 10 3
Marijampolės Sūduva-Mantinga 10 3
Kauno Žalgiris-2 7 6
Vilniaus Perlas 6 7
Joniškio Delikatesas 6 7
Molėtų Ežerūnas 6 7
Gargždų Gargždai 5 8
Palangos Kuršiai 5 8
Šakių Vytis 5 8
Tauragės krepšinio klubas 5 8
Šilalės Lūšis 4 9
Mažeikių Ereliai 4 9
Jonavos BC Jonava 3 10