A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
A
Valensijos Basket
Brešos Germani, Italijos rinktinė
Tuniso rinktinė
Barselonos FC Barcelona
Sankt Peterburgo Zenit
Tel Avivo Maccabi
Malagos Unicaja
Oklahoma Thunder
JAV rinktinė, Miami Heat
Australijos rinktinė
Vilniaus Svaja
Didždvario gimn (Jauniai)
Gargždų Gargždai
Taškas, Velžio Velžys 35+
Oldenburgo EWE Baskets
Patrų Promitheas
Atėnų Peristeri
Filipinų rinktinė
Ispanijos rinktinė
Stambulo Darussafaka
Po Ortezo Elan Bearnais
Stambulo Galatasaray
Vilniaus universitetas
Sankt Peterburgo Zenit
Phoenix Suns
Turkijos rinktinė
Gaziantepo Gaziantep
Stambulo Besiktas, Vokietijos rinktinė
Mažeikių Ereliai
Prancūzijos rinktinė, Sankt Peterburgo Zenit
San Antonio Spurs
Baisogalos Auridana, Domo
Kepalių Amicitia 35+
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Vilniaus BC Tiketa
Tauragės krepšinio klubas
Kruonio Žaibas
PKKSC (2001)
PKKSC (2001)
Holono Hapoel
New Orleans Pelicans
BC Žilvinas, KKK Mindaugietis, Krinčino Aukštaitijos mediena, Venta Lt
Simno Randers-Triteksta
Memphis Grizzlies
Brooklyn Nets
New York Knicks
Filipinų rinktinė
Nymburko ERA
Viečiūnų Techpro
Saragosos Casademont
Šilutės Šilutė
Oldenburgo EWE Baskets
Orlando Magic
Torunės Polski Cukier
Romuvos gimn (Jauniai)
Stambulo Anadolu Efes
Brooklyn Nets
Memphis Grizzlies
Houston Rockets
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
Pajūrio Jūra
Rietavo Plungės lagūna
Rietavo Plungės lagūna
Vilniaus VK-Kamanė
Ostendės Filou
Palangos Kuršiai
Kazanės UNIKS
Bangenė/Aivera, Trakiškio Akmenys 35+
Liepojos Liepaja/LSSS
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Milwaukee Bucks
Los Angeles Lakers
Graikijos rinktinė, Milwaukee Bucks
Portland Trail Blazers
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Angolos rinktinė
Maskvos CSKA, Rusijos rinktinė
Toronto Raptors
Gargždų Gargždai
Burgoso CB Miraflores, Krasnodaro Lokomotiv
Irano rinktinė
Italijos rinktinė
Stambulo Galatasaray
Stambulo Galatasaray, Turkijos rinktinė
Baisogalos Auridanos veteranai 35+
Chicago Bulls
Irano rinktinė
Rišon Leziono Maccabi
Sacramento Kings
Kruonio Žaibas
BC Žilvinas
Adorma- roletai Jums, Paįstrio Kvieta
Romuvos gimn (Jauniai)
Parovėjos Agaras
Vabalninko MB Ingauda
Juškonių KK Pauliukai
Vabalninko MB Ingauda
Parovėjos Agaras
Vabalninko MB Ingauda
Stambulo Fenerbahce
Pajūrio Jūra-2
Stambulo Galatasaray, Turkijos rinktinė
Tartu Ulikool/Kalev
Talino Ulikool
Angolos rinktinė
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Bandirmos Teksut, Turkijos rinktinė
Graikijos rinktinė
Bambergo Brose, Tenerifės Iberostar
Rėkliai- Alaus mėgėjai
Rėkliai- Alaus mėgėjai
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Čekijos rinktinė
Stambulo Galatasaray
Orlando Magic
Šiaulių Šiauliai
Rietavo Plungės lagūna
Tel Avivo Maccabi
Romeogym
Kauno LSU-Aistės-2
Malagos Unicaja, Serbijos rinktinė
Panemunėlio Fazė
 
NKL
Telšių Telšiai 84
Marijampolės Sūduva-Mantinga 61
NKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga 122
Tauragės krepšinio klubas 76
Turnyrinė lentelė
Telšių Telšiai 25 2
Marijampolės Sūduva-Mantinga 22 5
Šilutės Šilutė 19 8
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 18 9
Kauno Žalgiris-2 14 13
Vilniaus Perlas 14 14
Joniškio Delikatesas 13 14
Šakių Vytis 13 14
Gargždų Gargždai 13 15
Palangos Kuršiai 11 16
Molėtų Ežerūnas 11 17
Mažeikių Ereliai 10 17
Jonavos BC Jonava 8 19
Šilalės Lūšis 7 20
Tauragės krepšinio klubas 6 21