A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
Š
Paketurių BC Devold
AB ROQUETTE AMILINA
Neformatas-Verslavita
Saulė-ASKA I
Vilniaus VK-Kamanė
Vilniaus Svaja
Ažytėnai
Kvieta, Paįstrio Kvieta
MBP Fortūna
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Vilniaus Kibirkštis-MRU
Saulė-ASKA II
Romuvos gimn (Jaunučiai)
Romeogym, Trakiškio Romeogym
Vilniaus Kibirkštis-MRU
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Šiaulių Šiauliai
Adorma- roletai Jums
Didždvario gimn (Jauniai)
Pagojukų Helanas
Dembavos Rezus 35+
Dembavos Rezus 35+, Sanistal, Velžio Adorma-roletai Jums, Viesulas REZUS- Bingo taksi
Kauno Aistės-LSMU
KK Patriotės
Kėdainių Akmenukas
LTP TEXDAN-Alksnėnai
LTP TEXDAN-Alksnėnai
Bugenių Ekovalis
Šilalės Lūšis
KK Patriotės
Gargždų Gargždai, Molėtų Ežerūnas
Šiaulių Šiauliai
Pandėlio Pandėlys
Vilniaus VK-Kamanė
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Pasvalio Pieno žvaigždės
Rietavo Plungės lagūna
Lietuvos moterų rinktinė
Užpalių Užpaliai 35+
Lauda Motors - Euforija
Baisogalos Auridanos veteranai 35+
Baisogalos Auridanos veteranai 35+, Sporto baras Šaulys
Pandėlio Pandėlys
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Vilniaus Perlas
Lauda Motors - Euforija
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Lauda Motors - Euforija
Neformatas-Verslavita
Smilgių Veteranai 35+
Saulė-ASKA II
J.Janonio gimn (Jauniai)
Vilniaus universitetas
Kavarsko Kavarskas
PKKSC (2001)
Simno Randers-Triteksta
Ažytėnai
Ažytėnai
Smilgių Veteranai 35+, Viesulas REZUS- Bingo taksi
Mosėdžio Gimnazija-KKSC
KKK Mindaugietis
Romeogym, Saulės miesto kariai
Pamėtom Akmenys 30+
Jonavos BC Jonava
Timoverslas
Liepojos Liepaja/LSSS
Panemunėlio Fazė
Vilniaus BC Tiketa
BC Jūsų Panevėžys
Viečiūnų Techpro
Smilgių Veteranai 35+
Narvydžių Kuršasta
Baisogalos Auridana, Gerista
Parovėjos Agaras
Bugenių Ekovalis
Molėtų Ežerūnas
Adorma- roletai Jums
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
KK Draugai
Lietuvos moterų rinktinė, Vilniaus Kibirkštis-MRU
Utenos Juventus
Daugų Daugai
Kauno KM Žalgiris
Daugų Daugai
Neformatas-Verslavita
 
Turnyrinė lentelė
Marijampolės Sūduva-Mantinga 32 7
Telšių Telšiai 31 8
Šilutės Šilutė 27 12
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 22 17
Kauno Žalgiris-2 20 18
Šakių Vytis 19 19
Joniškio Delikatesas 17 22
Vilniaus Perlas 16 23
Gargždų Gargždai 19 19
Mažeikių Ereliai 18 19
Palangos Kuršiai 18 20
Molėtų Ežerūnas 15 22
Jonavos BC Jonava 14 23
Šilalės Lūšis 10 27
Tauragės krepšinio klubas 8 30