A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
Š
Paketurių BC Devold
Neformatas-Verslavita
Saulė-ASKA I
Vilniaus VK-Kamanė
Vilniaus Svaja
Kvieta, Paįstrio Kvieta
MBP Fortūna
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Vilniaus Kibirkštis-MRU
Saulė-ASKA II
Romuvos gimn (Jaunučiai)
RomeoGym, Trakiškio Romeogym
Vilniaus Kibirkštis-MRU
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Šiaulių Šiauliai
Adorma- roletai Jums
Didždvario gimn (Jauniai)
Pagojukų Helanas
Dembavos Rezus 35+
Viesulas REZUS- Bingo taksi, Velžio Adorma-roletai Jums, Dembavos Rezus 35+
Kauno Aistės-LSMU
KK Patriotės
Bugenių Ekovalis
Šilalės Lūšis
KK Patriotės
Molėtų Ežerūnas
Šiaulių Šiauliai
Pandėlio Pandėlys
Vilniaus VK-Kamanė
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Pasvalio Pieno žvaigždės
Rietavo Plungės lagūna
Lietuvos moterų rinktinė
Užpalių Užpaliai 35+
Lauda Motors - Euforija
Baisogalos Auridanos veteranai 35+
Sporto baras Šaulys, Baisogalos Auridanos veteranai 35+
Pandėlio Pandėlys
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Vilniaus Perlas
Lauda Motors - Euforija
Lauda Motors - Euforija
Neformatas-Verslavita
Smilgių Veteranai 35+
Saulė-ASKA II
J.Janonio gimn (Jauniai)
Vilniaus universitetas
PKKSC (2001)
Simno Randers-Triteksta
Viesulas REZUS- Bingo taksi, Smilgių Veteranai 35+
Mosėdžio Gimnazija-KKSC
Saulės miesto kariai
Jonavos BC Jonava
Liepojos Liepaja/LSSS
Panemunėlio Fazė
Vilniaus BC Tiketa
BC Jūsų Panevėžys
Viečiūnų Techpro
Smilgių Veteranai 35+
Narvydžių Kuršasta
Gerista, Baisogalos Auridana
Parovėjos Agaras
Bugenių Ekovalis
Molėtų Ežerūnas
Adorma- roletai Jums
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
KK Draugai
Vilniaus Kibirkštis-MRU, Lietuvos moterų rinktinė
Utenos Juventus
Kauno KM Žalgiris
Daugų Daugai
Neformatas-Verslavita
 
Turnyrinė lentelė
Telšių Telšiai 12 2
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 11 3
Šilutės Šilutė 10 3
Marijampolės Sūduva-Mantinga 10 3
Kauno Žalgiris-2 7 6
Vilniaus Perlas 6 7
Joniškio Delikatesas 6 7
Molėtų Ežerūnas 6 7
Palangos Kuršiai 5 8
Gargždų Gargždai 5 8
Šakių Vytis 5 8
Tauragės krepšinio klubas 5 9
Šilalės Lūšis 4 9
Mažeikių Ereliai 4 9
Jonavos BC Jonava 3 10