A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
A
Valensijos Basket
Italijos rinktinė, Brešos Germani
Tuniso rinktinė
Barselonos FC Barcelona
Sankt Peterburgo Zenit
Tel Avivo Maccabi
Malagos Unicaja
JAV rinktinė
Australijos rinktinė
Vilniaus Svaja
Didždvario gimn (Jauniai)
Gargždų Gargždai
Oldenburgo EWE Baskets
Patrų Promitheas
Atėnų Peristeri
Filipinų rinktinė
Ispanijos rinktinė
Stambulo Darussafaka
Stambulo Galatasaray
Vilniaus universitetas
Sankt Peterburgo Zenit
Turkijos rinktinė
Gaziantepo Gaziantep
Vokietijos rinktinė, Stambulo Besiktas
Mažeikių Ereliai
Prancūzijos rinktinė, Sankt Peterburgo Zenit
Vilniaus BC Tiketa
Tauragės krepšinio klubas
PKKSC (2001)
PKKSC (2001)
Venta Lt, BC Žilvinas
Filipinų rinktinė
Nymburko ERA
Saragosos Casademont
Šilutės Šilutė
Oldenburgo EWE Baskets
Torunės Polski Cukier
Romuvos gimn (Jauniai)
Stambulo Anadolu Efes
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
Vilniaus VK-Kamanė
Kazanės UNIKS
Liepojos Liepaja/LSSS
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Graikijos rinktinė
Graikijos rinktinė
Graikijos rinktinė
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Angolos rinktinė
Rusijos rinktinė, Maskvos CSKA
Gargždų Gargždai
Krasnodaro Lokomotiv
Irano rinktinė
Italijos rinktinė
Stambulo Galatasaray
Turkijos rinktinė, Stambulo Galatasaray
Irano rinktinė
Rišon Leziono Maccabi
BC Žilvinas
Romuvos gimn (Jauniai)
Stambulo Fenerbahce
Turkijos rinktinė, Stambulo Galatasaray
Tartu Ulikool/Kalev
Talino Ulikool
Angolos rinktinė
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Turkijos rinktinė, Bandirmos Banvit
Graikijos rinktinė
Tenerifės Iberostar
Rėkliai- Alaus mėgėjai
Rėkliai- Alaus mėgėjai
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Čekijos rinktinė
Stambulo Galatasaray
Šiaulių Šiauliai
Tel Avivo Maccabi
Kauno LSU-Aistės-2
Serbijos rinktinė, Malagos Unicaja
 
NKL
Marijampolės Sūduva-Mantinga 85
Gargždų Gargždai 76
NKL
Molėtų Ežerūnas 80
Marijampolės Sūduva-Mantinga 88
Turnyrinė lentelė
Šilutės Šilutė 4 0
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 3 1
Marijampolės Sūduva-Mantinga 3 0
Telšių Telšiai 3 1
Kauno Žalgiris-2 2 2
Mažeikių Ereliai 2 2
Tauragės krepšinio klubas 2 1
Gargždų Gargždai 2 1
Vilniaus Perlas 2 2
Joniškio Delikatesas 1 3
Palangos Kuršiai 1 3
Šakių Vytis 1 3
Jonavos BC Jonava 1 2
Molėtų Ežerūnas 1 3
Šilalės Lūšis 0 4