A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
B
Patrų Promitheas
Tauragės krepšinio klubas
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Kauno Žalgiris-2
Charlotte Hornets
ŠU gimn (Jauniai)
Bugenių Ekovalis
Rietavo Plungės lagūna
Dominikos Respublikos rinktinė, Manresos BAXI
Kavarsko Kavarskas
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
Kauno Aistės-LSMU
Pagojukų Helanas
Lauda Motors - Euforija
Sacramento Kings
Ankaros Turk Telekom
Phoenix Suns
Ankaros Turk Telekom
Vilniaus Rytas
Vabalninko MB Ingauda
Maskvos CSKA
Vilerbano ASVEL
BC Jūsų Panevėžys , Trakiškio Romeogym
Minsko Tsmoki-2
AB Panevėžio keliai
Dembavos Rezus 35+, Sanistal
Sankt Peterburgo Zenit
Stambulo Anadolu Efes, Turkijos rinktinė
Lenkijos rinktinė
Kauno LSU-Aistės-2
Kauno LSU-Aistės-2
Baisogalos Auridana, Lietmeta
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
Dembavos Rezus 35+
Jonavos BC Jonava, Kėdainių Nevėžis
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Mažeikių Ereliai
Parovėjos Agaras, Rėkliai- Alaus mėgėjai
Viečiūnų Techpro
Vilniaus VK-Kamanė
Bolonijos Virtus
Pirėjo Olympiakos
Viečiūnų Techpro
Kepalių Amicitia 35+
Sporto baras Šaulys
Pasvalio Pieno žvaigždės
New Orleans Pelicans
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Rišon Leziono Maccabi
Širvintų Briedis
Kauno Aistės-LSMU, Lietuvos moterų rinktinė
Obelių Entuziastai
Čekijos rinktinė
Orlando Magic
Podgoricos Buducnost
Romuvos gimn (Jauniai)
LTP TEXDAN-Alksnėnai
Pajūrio Jūra
S.Šalkauskio gimn (Jauniai)
Vilniaus BC Tiketa
Brindizio Happy Casa
Maskvos srities Chimki
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
Brazilijos rinktinė
Eksperimentas
Tauragės krepšinio klubas
Saulės miesto kariai
Dallas Mavericks
KK Patriotės
Minsko Tsmoki-2
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Sacramento Kings
Belgrado Crvena Zvezda
Paketurių BC Devold
Saragosos Casademont
Burgoso CB Miraflores
Kanados rinktinė, New York Knicks
Filipinų rinktinė
Romuvos gimn (Jaunučiai)
Kavarsko Kavarskas, KK Draugai
Narvydžių Kuršasta
Pajūrio Jūra
Saulė-ASKA II
Miuncheno Bayern, Vokietijos rinktinė
Bonos Telekom Baskets
Andoros MoraBanc
Denver Nuggets
Širvintų Briedis
R. Sargūno SG-2 (2001/2004)
Baisogalos Auridana
Burgoso CB Miraflores
Denver Nuggets, Minnesota Timberwolves
Stambulo Besiktas
Charlotte Hornets, Prancūzijos rinktinė
Pelėdnagiai
Liepojos Liepaja/LSSS
Portland Trail Blazers, Sacramento Kings
Patrų Promitheas
Oklahoma Thunder
Washington Wizards
Denver Nuggets, Minnesota Timberwolves
Limožo CSP
Stambulo Anadolu Efes
Strasbūro IG
Baro KK Mornar
Limožo CSP, Strasbūro IG
Ispanijos rinktinė
Panemunėlio Fazė
Panemunėlio Fazė
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Filipinų rinktinė
Kėdainių Nevėžis
Šakių Vytis
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Italijos rinktinė, San Antonio Spurs
Memphis Grizzlies, Minnesota Timberwolves
Atlanta Hawks
Tuniso rinktinė
Nymburko ERA
Golden State Warriors, Milwaukee Bucks
Tauragės krepšinio klubas
Lietuvos rinktinė, Vilniaus Rytas
Brazilijos rinktinė, Burgoso CB Miraflores
Marijampolės Sūduva-Mantinga , Šiaulių Šiauliai
Sombatėjaus Falco
Atėnų Panathinaikos
Saragosos Casademont, Vokietijos rinktinė
Venecijos Umana Reyer
Šiaulių Šiauliai
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis, Tauragės krepšinio klubas
Kauno Žalgiris-2
Pajūrio Jūra-2
Pajūrio Jūra
Gaziantepo Gaziantep
Vilerbano ASVEL
Maskvos srities Chimki
Washington Wizards
Telšių Telšiai
Utenos Juventus
Eksperimentas
Ankaros Turk Telekom
Kanados rinktinė, Salonikų PAOK
Los Angeles Clippers
Stambulo Fenerbahce
Vilniaus Rytas
Rietavo Plungės lagūna
Molėtų Ežerūnas
Torunės Polski Cukier
Burgoso CB Miraflores
Charlotte Hornets
Akmenės Akmenė
Sasario Banco di Sardegna
SPECAGRA, SPECAGRA-2
Tauragės krepšinio klubas, Telšių Telšiai
Italijos rinktinė, Milano AX Armani Exchange
Molėtų Ežerūnas
Širvintų Briedis
Bonos Telekom Baskets
Krinčino Aukštaitijos mediena
Lauda Motors - Euforija
Kanados rinktinė, Orlando Magic
Belgrado Partizan, Serbijos rinktinė
Badalonos Joventut
Sombatėjaus Falco
Turkijos rinktinė
Panevėžio Lietkabelis
Kauno Žalgiris, Lietuvos rinktinė, Prienų CBet
Juškonių KK Pauliukai
Juškonių KK Pauliukai
Indiana Pacers
Simno Randers-Triteksta
Baro KK Mornar
Sacramento Kings
Tel Avivo Maccabi
Trento Dolomiti Energia
Rišon Leziono Maccabi
Atėnų Peristeri
Oldenburgo EWE Baskets
Australijos rinktinė
Filipinų rinktinė
Jeruzalės Hapoel
Liublianos Cedevita Olimpija
Vilniaus Rytas
Pandėlio Pandėlys
Baisogalos Auridanos veteranai 35+, Domo
Milwaukee Bucks
Antverpeno Telenet Giants, Belgijos rinktinė
Saulė-ASKA II
Minsko Tsmoki-2
Rygos VEF
Liublianos Cedevita Olimpija
Vilniaus universitetas
Sacramento Kings
Patrų Promitheas, Tenerifės Iberostar
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Australijos rinktinė
Čekijos rinktinė, Nymburko ERA
Denver Nuggets
Šilalės Lūšis
Australijos rinktinė, Philadelphia 76ers, Phoenix Suns
Cleveland Cavaliers
Filipinų rinktinė
Barselonos FC Barcelona
Maskvos CSKA
Detroit Pistons
Washington Wizards
Nymburko ERA
Phoenix Suns
Maskvos srities Chimki
Oldenburgo EWE Baskets
Vilniaus DPV
Simno Randers-Triteksta
Monako Basket
Gdynės Arka
Kanados rinktinė, Toronto Raptors
Belgijos rinktinė
Nantero 92
Rišon Leziono Maccabi
Graikijos rinktinė
Limožo CSP
Indiana Pacers
Alytaus Sintek-Dzūkija
Golden State Warriors
Podgoricos Buducnost
Rietavo Plungės lagūna
Los Angeles Lakers
Utah Jazz
Miuncheno Bayern
Jeruzalės Hapoel
Simno Randers-Triteksta
Venecijos Umana Reyer
Antverpeno Telenet Giants
Sporto baras Šaulys
Belgijos rinktinė
Didždvario gimn (Jauniai)
Vilniaus universitetas
Kauno LSU-Aistės-2
Panevėžio balsas, Trakiškio Akmenys 35+, UAB Emeko-ETC
New York Knicks
Kvieta, Paįstrio Kvieta
Juodeikių Nafmera 35+
Vilniaus Svaja
Panevėžio balsas, Trakiškio Akmenys 35+
Berlyno ALBA
Bonos Telekom Baskets
Tel Avivo Maccabi
Washington Wizards
Phoenix Suns
Charlotte Hornets
Ulmo Ratiopharm
Kanados rinktinė, Toronto Raptors
Malagos Unicaja
Tenerifės Iberostar
Dallas Mavericks
Indiana Pacers
Memphis Grizzlies
Italijos rinktinė, Milano AX Armani Exchange
Bonos Telekom Baskets, Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Limožo CSP
Salonikų PAOK
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Detroit Pistons
Atlanta Hawks
Belgrado Crvena Zvezda
Jeruzalės Hapoel
Boston Celtics, JAV rinktinė
Brindizio Happy Casa
Panevėžio Lietkabelis
Belgrado Crvena Zvezda
Portland Trail Blazers
Atėnų Panathinaikos, Bursos Tofas
Milwaukee Bucks
Washington Wizards
Stambulo Darussafaka
Pasvalio Pieno žvaigždės
Dallas Mavericks
Argentinos rinktinė, Saragosos Casademont
Rygos Stradina Universitate
Gargždų Gargždai, Telšių Telšiai
Narvydžių Kuršasta
AB Panevėžio keliai, Dembavos Rezus 35+, Plius Minus
Akmenės rajono Patriots 35+
Eksperimentas
BC Jūsų Panevėžys
Kėdainių Akmenukas
Sasario Banco di Sardegna
Monako Basket
Molėtų Ežerūnas
OGB - karys
Vabalninko MB Ingauda
KKK Mindaugietis
Telšių Telšiai
Akmenės Akmenė
Kepalių Amicitia 35+
KKK Mindaugietis
Pajūrio Jūra-2
Badalonos Joventut
Mosėdžio Gimnazija-KKSC
Klaipėdos Neptūnas
Panevėžio balsas
Pirėjo Olympiakos
Lauda Motors - Euforija
Ostendės Filou
Ostendės Filou
Ostendės Filou
Obelių Entuziastai
Pelėdnagiai
Čekijos rinktinė
Šiaulių Šiauliai
New York Knicks
Ažytėnai
Philadelphia 76ers
Golden State Warriors, Philadelphia 76ers
Milano AX Armani Exchange
Juškonių KK Pauliukai
Oklahoma Thunder
MBP Fortūna
Badalonos Joventut
Rygos Stradina Universitate
Juodeikių Nafmera 35+
Smilgių Veteranai 35+
Panemunėlio Fazė
Panevėžio Lietkabelis, R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
Lietuvos rinktinė, Vilniaus Rytas
Romuvos gimn (Jauniai)
Romuvos gimn (Jaunučiai)
R. Sargūno SG-2 (2001/2004)
Saulė-ASKA I, Venta Lt
Vilniaus Perlas
SPECAGRA, SPECAGRA-2
Miami Heat
Saulės miesto kariai
Šilutės Šilutė
Gaziantepo Gaziantep, Monako Basket
Alytaus RKL-GUT.LT
Neformatas-Verslavita, Velžio Adorma-roletai Jums
 
Turnyrinė lentelė
Marijampolės Sūduva-Mantinga 32 7
Telšių Telšiai 31 8
Šilutės Šilutė 27 12
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 22 17
Kauno Žalgiris-2 20 18
Šakių Vytis 19 19
Joniškio Delikatesas 17 22
Vilniaus Perlas 16 23
Gargždų Gargždai 19 19
Mažeikių Ereliai 18 19
Palangos Kuršiai 18 20
Molėtų Ežerūnas 15 22
Jonavos BC Jonava 14 23
Šilalės Lūšis 10 27
Tauragės krepšinio klubas 8 30