A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
G
Klaipėdos Neptūnas
Portland Trail Blazers, Sacramento Kings
SPECAGRA, SPECAGRA-2
Molėtų Ežerūnas
Chicago Bulls
San Antonio Spurs
Šilutės Šilutė
Baisogalos Auridana
Senegalo rinktinė
Kauno KM Žalgiris
Klaipėdos Neptūnas, Lietuvos rinktinė
Bolonijos Virtus
R. Sargūno SG-1 (2002/2003), Trakiškio Romeogym
Klaipėdos Neptūnas
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Italijos rinktinė, Oklahoma Thunder
Vilerbano ASVEL
Argentinos rinktinė
Detroit Pistons
Bolonijos Virtus
Daugų Daugai
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Shotas-Karčema
Brazilijos rinktinė
Saragosos Casademont
Dominikos Respublikos rinktinė
Burgoso CB Miraflores
Vechtos RASTA, Vitorijos Baskonia
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Jonavos BC Jonava
Argentinos rinktinė, Vitorijos Baskonia
Cleveland Cavaliers
Alytaus RKL-GUT.LT
Vilniaus VK-Kamanė
Madrido Real
Parovėjos Agaras
Joniškio Delikatesas
Paketurių BC Devold
Ispanijos rinktinė, Toronto Raptors
Portland Trail Blazers
Saulė-ASKA I
Brindizio Happy Casa
Adorma- roletai Jums, Paįstrio Kvieta
Kėdainių Nevėžis
Kauno Žalgiris
Stambulo Anadolu Efes, Turkijos rinktinė
Kėdainiai BC
Kavarsko Kavarskas
Kėdainių Akmenukas
Kėdainiai BC
Bonos Telekom Baskets
Kruonio Žaibas
Stambulo Besiktas
Juškonių KK Pauliukai
Šiaulių Šiauliai
Juškonių KK Pauliukai
J.Janonio gimn (Jauniai)
Adorma- roletai Jums
Dembavos Rezus 35+
Italijos rinktinė, Trento Dolomiti Energia
Sasario Banco di Sardegna
Miuncheno Bayern
Los Angeles Clippers
Irano rinktinė
Krasnodaro Lokomotiv
Vilniaus Kibirkštis-VKM
LTP TEXDAN-Alksnėnai
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Tuniso rinktinė
New York Knicks
Kruonio Žaibas
Joniškio Delikatesas
Vilniaus Rytas
Berlyno ALBA
ŠU gimn (Jauniai)
Tenerifės Iberostar
Berlyno ALBA, Vokietijos rinktinė
Utenos Juventus
Sacramento Kings
Oklahoma Thunder
Maskvos srities Chimki
Belgijos rinktinė
Pasvalio Pieno žvaigždės
Limožo CSP
Paketurių BC Devold
Akademija-Naftrus
Vilniaus Rytas
Panemunėlio Fazė
Belgrado Crvena Zvezda
Atėnų AEK
Australijos rinktinė
Kauno KM Žalgiris
Užpalių Užpaliai 35+
Joniškio Delikatesas
Viečiūnų Techpro
Prancūzijos rinktinė, Utah Jazz
Stambulo Galatasaray
Gaziantepo Gaziantep
Vilniaus Perlas
Daugų Daugai
Juodeikių Nafmera 35+
Angolos rinktinė
Atėnų Peristeri
Saragosos Casademont
Vitorijos Baskonia
Atlanta Hawks
Belgrado Partizan
Orlando Magic
Houston Rockets
Stambulo Besiktas
Liepojos Liepaja/LSSS
SPECAGRA, SPECAGRA-2
Venecijos Umana Reyer
Australijos rinktinė
Saulė-ASKA II
Rietavo Plungės lagūna
Pajūrio Jūra-2
Narvydžių Kuršasta
BC Žilvinas, UAB Emeko-ETC, Velžio Adorma-roletai Jums
Charlotte Hornets
Atlanta Hawks, Minnesota Timberwolves
New Orleans Pelicans
Atėnų Peristeri
Paketurių BC Devold
Shotas-Karčema
Vitorijos Baskonia
Atėnų AEK, Strasbūro IG
Denver Nuggets
Pasvalio Pieno žvaigždės
Miuncheno Bayern
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Simno Randers-Triteksta
Los Angeles Lakers
Golden State Warriors
Denver Nuggets, Houston Rockets
Los Angeles Clippers
Boston Celtics
Houston Rockets, Utah Jazz
Šiaulių Šiauliai
Gdynės Arka
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Šiaulių Šiauliai
Akmenės rajono Patriots 35+
Detroit Pistons
Lietuvos moterų rinktinė
Vilniaus Kibirkštis-MRU, Vilniaus Kibirkštis-VKM
Rėkliai- Alaus mėgėjai
AB ROQUETTE AMILINA
SPECAGRA, SPECAGRA-2
Kauno Žalgiris
Liepojos Liepaja/LSSS
Rietavo Plungės lagūna
AB ROQUETTE AMILINA
Rygos Stradina Universitate
Klaipėdos Neptūnas
Lauda Motors - Euforija
Alytaus RKL-GUT.LT
Torunės Polski Cukier
Neformatas-Verslavita, Velžio Velžys 35+
Lenkijos rinktinė, Torunės Polski Cukier
Brešos Germani
Maskvos srities Chimki
Milano AX Armani Exchange
Shotas-Karčema
Romuvos gimn (Jaunučiai)
Rietavo Plungės lagūna
Baisogalos Auridanos veteranai 35+
Vilniaus Perlas
Širvintų Briedis
Kruonio Žaibas
Klaipėdos Neptūnas
Pamėtom Akmenys 30+
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
AB Panevėžio keliai
J.Janonio gimn (Jauniai)
Memphis Grizzlies, Serbijos rinktinė
Ulmo Ratiopharm
Tenerifės Iberostar
Malagos Unicaja
Sacramento Kings
Brindizio Happy Casa
Stambulo Darussafaka
AB Panevėžio keliai
Pietų Korėjos rinktinė
KKK Mindaugietis, Romeogym, Trakiškio Romeogym
Juodeikių Nafmera 35+
Labūnavos Labūnava
Lauda Motors - Euforija
Romeogym, Trakiškio Romeogym
Plius Minus
Šilalės Lūšis
Šiaulių Šiauliai
Klaipėdos Neptūnas
Prienų CBet
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
KK Draugai, KKK Mindaugietis
Ankaros Turk Telekom
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
 
Turnyrinė lentelė
Marijampolės Sūduva-Mantinga 32 7
Telšių Telšiai 31 8
Šilutės Šilutė 27 12
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 22 17
Kauno Žalgiris-2 20 18
Šakių Vytis 19 19
Joniškio Delikatesas 17 22
Vilniaus Perlas 16 23
Gargždų Gargždai 19 19
Mažeikių Ereliai 18 19
Palangos Kuršiai 18 20
Molėtų Ežerūnas 15 22
Jonavos BC Jonava 14 23
Šilalės Lūšis 10 27
Tauragės krepšinio klubas 8 30