A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
G
Klaipėdos Neptūnas
SPECAGRA
Molėtų Ežerūnas
Šilutės Šilutė
Senegalo rinktinė
Kauno KM Žalgiris
Klaipėdos Neptūnas
Bolonijos Virtus
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
Klaipėdos Neptūnas
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Italijos rinktinė
Vilerbano ASVEL
Argentinos rinktinė
Bolonijos Virtus
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Brazilijos rinktinė
Saragosos Casademont
Dominikos Respublikos rinktinė
Burgoso CB Miraflores
Vechtos RASTA
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Jonavos BC Jonava
Argentinos rinktinė, Vitorijos Baskonia
Alytaus RKL-GUT.LT
Vilniaus VK-Kamanė
Madrido Real
Joniškio Delikatesas
Ispanijos rinktinė
Saulė-ASKA I
Brindizio Happy Casa
Adorma- roletai Jums
Kauno Žalgiris
Turkijos rinktinė, Stambulo Anadolu Efes
Bonos Telekom Baskets
Stambulo Besiktas
Šiaulių Šiauliai
J.Janonio gimn (Jauniai)
Adorma- roletai Jums
Italijos rinktinė, Trento Dolomiti Energia
Irano rinktinė
Krasnodaro Lokomotiv
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Tuniso rinktinė
Joniškio Delikatesas
Vilniaus Rytas
Lietuvos rinktinė, Berlyno ALBA
ŠU gimn (Jauniai)
Tenerifės Iberostar
Vokietijos rinktinė, Berlyno ALBA
Utenos Juventus
Maskvos srities Chimki
Pasvalio Pieno žvaigždės
Limožo CSP
Vilniaus Rytas
Belgrado Crvena Zvezda
Atėnų AEK
Australijos rinktinė
Kauno KM Žalgiris
Joniškio Delikatesas
Prancūzijos rinktinė
Stambulo Galatasaray
Gaziantepo Gaziantep
Vilniaus Perlas
Angolos rinktinė
Atėnų Peristeri
Vitorijos Baskonia
Belgrado Partizan
Stambulo Besiktas
Liepojos Liepaja/LSSS
Australijos rinktinė
Saulė-ASKA II
BC Žilvinas
Atėnų Peristeri
Vitorijos Baskonia
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Gdynės Arka
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Šiaulių Šiauliai
Vilniaus Kibirkštis-MRU, Vilniaus Kibirkštis-VKM
Rėkliai- Alaus mėgėjai
SPECAGRA
Lietuvos rinktinė, Kauno Žalgiris
Liepojos Liepaja/LSSS
Rygos Stradina Universitate
Klaipėdos Neptūnas
Alytaus RKL-GUT.LT
Torunės Polski Cukier
Lenkijos rinktinė, Torunės Polski Cukier
Brešos Germani
Maskvos srities Chimki
Milano AX Armani Exchange
Vilniaus Perlas
Klaipėdos Neptūnas
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
J.Janonio gimn (Jauniai)
Serbijos rinktinė
Ulmo Ratiopharm
Tenerifės Iberostar
Malagos Unicaja
Brindizio Happy Casa
Stambulo Darussafaka
Pietų Korėjos rinktinė
Šilalės Lūšis
Šiaulių Šiauliai
Klaipėdos Neptūnas
Prienų CBet
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
 
Turnyrinė lentelė
Šilutės Šilutė 4 0
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 3 1
Marijampolės Sūduva-Mantinga 3 0
Telšių Telšiai 3 1
Kauno Žalgiris-2 2 2
Mažeikių Ereliai 2 2
Tauragės krepšinio klubas 2 1
Gargždų Gargždai 2 1
Vilniaus Perlas 2 2
Joniškio Delikatesas 1 3
Palangos Kuršiai 1 3
Šakių Vytis 1 3
Jonavos BC Jonava 1 2
Molėtų Ežerūnas 1 3
Šilalės Lūšis 0 4