A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
H
Gaziantepo Gaziantep
Washington Wizards
Italijos rinktinė, Maskvos CSKA
Irano rinktinė
Tuniso rinktinė
Gaziantepo Gaziantep
New Orleans Pelicans
Ulmo Ratiopharm
Kauno Žalgiris
Boston Celtics
Oklahoma Thunder
Patrų Promitheas
Bandirmos Banvit
Rišon Leziono Maccabi
Stambulo Darussafaka
Šilutės Šilutė
Gdynės Arka
Barselonos FC Barcelona
Nymburko ERA
Senegalo rinktinė, Andoros MoraBanc
Strasbūro IG
Pirėjo Olympiakos
Badalonos Joventut
Dallas Mavericks
Houston Rockets
Šiaulių Šiauliai
Los Angeles Clippers
Phoenix Suns
Rygos TTT
Los Angeles Clippers
Bambergo Brose
Denver Nuggets
Brooklyn Nets
Philadelphia 76ers
Stambulo Galatasaray
Chicago Bulls
Holono Hapoel
New Orleans Pelicans
Houston Rockets
Ulmo Ratiopharm
Miami Heat
Atėnų Peristeri
Limožo CSP
Turkijos rinktinė, Bandirmos Banvit
Ulmo Ratiopharm
Vitorijos Baskonia
Cleveland Cavaliers
Vechtos RASTA
Čekijos rinktinė
Berlyno ALBA
Toronto Raptors
Ispanijos rinktinė, Charlotte Hornets
Ispanijos rinktinė, Denver Nuggets
Miami Heat
Malagos Unicaja
Kanados rinktinė
Minsko Tsmoki-2
Prancūzijos rinktinė
Portland Trail Blazers
Sacramento Kings
Barselonos FC Barcelona
Milwaukee Bucks
Memphis Grizzlies
Maskvos CSKA
Maskvos CSKA
Ulmo Ratiopharm
Pietų Korėjos rinktinė
Saragosos Casademont
Portland Trail Blazers
Oldenburgo EWE Baskets
Indiana Pacers
New Orleans Pelicans
Indiana Pacers
Oldenburgo EWE Baskets
Sankt Peterburgo Zenit
Toronto Raptors
Vilniaus Rytas
Sacramento Kings
Dižono JDA
Portland Trail Blazers
Sombatėjaus Falco
Pietų Korėjos rinktinė
Liublianos Cedevita Olimpija
Oldenburgo EWE Baskets
Philadelphia 76ers
Torunės Polski Cukier
Brešos Germani
Los Angeles Lakers
Talino Ulikool
Irano rinktinė
Houston Rockets
Los Angeles Lakers
Utah Jazz
Holono Hapoel
Lenkijos rinktinė, Gdynės Arka
Čekijos rinktinė, Nymburko ERA
Brazilijos rinktinė, Tenerifės Iberostar
Atlanta Hawks
Miuncheno Bayern
Rygos TTT
Bandirmos Banvit
Atlanta Hawks
Tel Avivo Maccabi
Ankaros Turk Telekom
Bolonijos Virtus
Burgoso CB Miraflores
Chicago Bulls
 
Turnyrinė lentelė
Telšių Telšiai 12 2
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 11 3
Šilutės Šilutė 10 3
Marijampolės Sūduva-Mantinga 10 3
Kauno Žalgiris-2 7 6
Vilniaus Perlas 6 7
Joniškio Delikatesas 6 7
Molėtų Ežerūnas 6 7
Palangos Kuršiai 5 8
Gargždų Gargždai 5 8
Šakių Vytis 5 8
Tauragės krepšinio klubas 5 9
Šilalės Lūšis 4 9
Mažeikių Ereliai 4 9
Jonavos BC Jonava 3 10