A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
K
Tartu Ulikool/Kalev
Bandirmos Teksut
Los Angeles Clippers
Gargždų Gargždai
AB ROQUETTE AMILINA
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
AB Panevėžio keliai, Dembavos Rezus 35+
Ankaros Turk Telekom
Kavarsko Kavarskas, KK Draugai
Rėkliai- Alaus mėgėjai
Patrų Promitheas
Vilerbano ASVEL
Australijos rinktinė
Ankaros Turk Telekom
Stambulo Besiktas
AB ROQUETTE AMILINA
Kazanės UNIKS
Panemunėlio Fazė
Lietuvos rinktinė, Vilniaus Rytas
Kanados rinktinė
Kėdainių Nevėžis
Kėdainių Nevėžis
Atėnų Peristeri
UAB Emeko-ETC
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Stambulo Fenerbahce
Bandirmos Teksut
Liepojos Liepaja/LSSS
Liepojos Liepaja/LSSS
Krasnodaro Lokomotiv, Lietuvos rinktinė
Vilniaus Perlas, Vilniaus Rytas-2
Tartu Ulikool/Kalev
Kruonio Žaibas, Pašušvys
Didždvario gimn (Jauniai)
Bangenė/Aivera
Neformatas-Verslavita, Velžio Adorma-roletai Jums
Phoenix Suns
Gdynės Arka
Telšių Telšiai
Kauno Žalgiris-2
Kauno Žalgiris-2
Labūnavos Labūnava
Atėnų Peristeri
Dolomitas, Krinčino Aukštaitijos mediena
Vilniaus Svaja
Boston Celtics
Badalonos Joventut
Jonavos BC Jonava
Pandėlio Pandėlys
Pandėlio Pandėlys
Salonikų PAOK
Atėnų Peristeri
Maskvos srities Chimki, Rusijos rinktinė
Minsko Tsmoki-2
PKKSC (2001)
Alytaus RKL-GUT.LT
R. Sargūno SG-2 (2001/2004), Trakiškio Romeogym
OGB - karys
Vilniaus BC Tiketa
Vloclaveko Anwil
Salonikų PAOK
Viečiūnų Techpro
Pamėtom Akmenys 30+, Romeogym
Ažytėnai, Sanistal, Velžio Adorma-roletai Jums, Venta Lt, Viesulas REZUS- Bingo taksi
Patrų Promitheas
BC Žilvinas
Narvydžių Kuršasta
Tartu Ulikool/Kalev
J.Janonio gimn (Jauniai)
Shotas-Karčema
Akmenės rajono Patriots 35+
Pajūrio Jūra
Vilniaus BC Tiketa
Patrų Promitheas
Timoverslas
Kauno LSU-Aistės-2
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Adorma- roletai Jums
Dembavos Rezus 35+, Sanistal, Viesulas REZUS- Bingo taksi
Pandėlio Pandėlys
Dembavos Rezus 35+, Viesulas REZUS- Bingo taksi
Telšių Telšiai
Panemunėlio Fazė
Kėdainių Nevėžis
Romuvos gimn (Jaunučiai)
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
Saulė-ASKA I
Shotas-Karčema, UAB Emeko-ETC
Pasvalio Pieno žvaigždės
Užpalių Užpaliai 35+
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
Gargždų Gargždai
Akmenės rajono Patriots 35+
Panevėžio balsas
Kauno Aistės-LSMU
Senegalo rinktinė
Tauragės krepšinio klubas
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Dolomitas, Krinčino Aukštaitijos mediena
Palangos Kuršiai
Monako Basket
Rišon Leziono Maccabi
Trento Dolomiti Energia
Pašušvys
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
Lauda Motors - Euforija
Detroit Pistons
Bambergo Brose
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Vabalninko MB Ingauda
J.Janonio gimn (Jaunučiai), Saulė-ASKA I
Pajūrio Jūra-2
Pajūrio Jūra-2
Kepalių Amicitia 35+
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Talino Ulikool
Bugenių Ekovalis
Oldenburgo EWE Baskets
Vechtos RASTA
Antverpeno Telenet Giants, Belgijos rinktinė
Tuniso rinktinė
Sankt Peterburgo Zenit
Viečiūnų Techpro
Utah Jazz
Charlotte Hornets, Dallas Mavericks
Baisogalos Auridanos veteranai 35+, Sporto baras Šaulys
Labūnavos Labūnava
Kvieta, Paįstrio Kvieta
S.Šalkauskio gimn (Jauniai)
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Podgoricos Buducnost
Akmenės Akmenė
Miuncheno Bayern
Trento Dolomiti Energia
Detroit Pistons
Atėnų Peristeri
AB Panevėžio keliai
KKK Mindaugietis, Smilgių Veteranai 35+
Romeogym, Trakiškio Romeogym
Pasvalio Pieno žvaigždės
Talino Ulikool
Vilniaus DPV
Daugų Daugai
Lauda Motors - Euforija
Rygos TTT
Pagojukų Helanas
Antverpeno Telenet Giants
Dallas Mavericks, Vokietijos rinktinė
Rietavo Plungės lagūna
Bugenių Ekovalis, Juodeikių Nafmera 35+
Bugenių Ekovalis
Jonavos BC Jonava, Utenos Juventus
Vilniaus VK-Kamanė
BC Žilvinas
Vilniaus Svaja
Kvieta, Paįstrio Kvieta
Kazanės UNIKS
Vabalninko MB Ingauda
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Akmenės Akmenė
Akmenės Akmenė
Pajūrio Jūra
Širvintų Briedis
Kauno Žalgiris-2
Cleveland Cavaliers, Detroit Pistons
Tuniso rinktinė
Šilalės Lūšis
Kauno Aistės-LSMU, Lietuvos moterų rinktinė
Salonikų PAOK
Trento Dolomiti Energia
New York Knicks
Panevėžio balsas, Trakiškio Akmenys 35+
Rygos VEF
Kauno Žalgiris-2
SPECAGRA, SPECAGRA-2
Šakių Vytis
Stambulo Galatasaray, Turkijos rinktinė
Kazanės UNIKS
Patrų Promitheas
Rygos Stradina Universitate
Rygos Stradina Universitate
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Tenerifės Iberostar
Memphis Grizzlies
Kėdainių Akmenukas
BC Jūsų Panevėžys
Torunės Polski Cukier
Pirėjo Olympiakos
AB ROQUETTE AMILINA
Miuncheno Bayern
Talino Ulikool
Stambulo Galatasaray
Philadelphia 76ers, Turkijos rinktinė
Sombatėjaus Falco
Chicago Bulls
J.Janonio gimn (Jaunučiai), Saulė-ASKA II
Vabalninko MB Ingauda
Milwaukee Bucks
Talino Ulikool
Kazanės UNIKS
Talino Ulikool
Stambulo Darussafaka
Lenkijos rinktinė
Akmenės Akmenė
Šilalės Lūšis
Kepalių Amicitia 35+
Bonos Telekom Baskets
Maskvos CSKA
Patrų Promitheas
Monako Basket
Čekijos rinktinė
Rišon Leziono Maccabi
Eksperimentas
Kauno Žalgiris-2
Maskvos srities Chimki
Vechtos RASTA
Andoros MoraBanc, Liublianos Cedevita Olimpija
Akmenės rajono Patriots 35+
Vilniaus Kibirkštis-MRU
Užpalių Užpaliai 35+
Ulmo Ratiopharm
Kauno KM Žalgiris
Manresos BAXI
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
AB ROQUETTE AMILINA
Čekijos rinktinė, Saragosos Casademont
Saulės miesto kariai, ŠU gimn (Jauniai)
Rygos Stradina Universitate
Kauno Žalgiris, Kauno Žalgiris-2, Prienų CBet
S.Šalkauskio gimn (Jauniai)
Ulmo Ratiopharm
KKK Mindaugietis
Minsko Tsmoki-2
Saulės miesto kariai
Sombatėjaus Falco
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
Ažytėnai
Čekijos rinktinė, Nymburko ERA
Narvydžių Kuršasta
Daviska, Paketurių BC Devold
Paketurių BC Devold
Adorma- roletai Jums, Paįstrio Kvieta
Taškas, Velžio Velžys 35+
Vilniaus Rytas-2
Liublianos Cedevita Olimpija
Simno Randers-Triteksta
Alytaus RKL-GUT.LT
Tartu Ulikool/Kalev
Tartu Ulikool/Kalev
Bugenių Ekovalis
Gargždų Gargždai
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Pandėlio Pandėlys
Pelėdnagiai
Pamėtom Akmenys 30+, SPECAGRA
Pamėtom Akmenys 30+, Romeogym
Kauno KM Žalgiris
Panevėžio Lietkabelis
Vilniaus Kibirkštis-MRU, Vilniaus Svaja
Krasnodaro Lokomotiv, Rusijos rinktinė
Maskvos CSKA, Rusijos rinktinė
Neformatas-Verslavita
Lenkijos rinktinė, Torunės Polski Cukier
Dižono JDA
Mažeikių Ereliai, Šilalės Lūšis
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Paįstrio Kvieta
Akademija-Naftrus
Pandėlio Pandėlys
Trakiškio Akmenys 35+
Pandėlio Pandėlys
AB Panevėžio keliai
Bugenių Ekovalis
Kėdainiai BC, Kėdainių Nevėžis
Vilniaus VK-Kamanė
Jeruzalės Hapoel, Ostendės Filou
Baisogalos Auridana, Domo
Maskvos CSKA, Rusijos rinktinė
Barselonos FC Barcelona
Belgrado Crvena Zvezda
Neformatas-Verslavita
Neformatas-Verslavita, Velžio Velžys 35+
MBP Fortūna
Stambulo Anadolu Efes
Rygos VEF
Brooklyn Nets
Los Angeles Lakers
Belgrado Crvena Zvezda
Paketurių BC Devold
Taškas, Velžio Velžys 35+
Krasnodaro Lokomotiv, Lietuvos rinktinė, Pirėjo Olympiakos
Kauno Aistės-LSMU
Pandėlio Pandėlys
Viečiūnų Techpro
Pandėlio Pandėlys
Alytaus Sintek-Dzūkija
Lietuvos moterų rinktinė
 
Turnyrinė lentelė
Marijampolės Sūduva-Mantinga 32 7
Telšių Telšiai 31 8
Šilutės Šilutė 27 12
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 22 17
Kauno Žalgiris-2 20 18
Šakių Vytis 19 19
Joniškio Delikatesas 17 22
Vilniaus Perlas 16 23
Gargždų Gargždai 19 19
Mažeikių Ereliai 18 19
Palangos Kuršiai 18 20
Molėtų Ežerūnas 15 22
Jonavos BC Jonava 14 23
Šilalės Lūšis 10 27
Tauragės krepšinio klubas 8 30