A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
L
Panevėžio balsas
Prancūzijos rinktinė, Valensijos Basket
Viečiūnų Techpro
Portland Trail Blazers
Lietuvos moterų rinktinė
Kėdainių Nevėžis
Bangenė/Aivera, Dembavos Rezus 35+
Monako Basket, Prancūzijos rinktinė
Lenkijos rinktinė
Mažeikių Ereliai
Trento Dolomiti Energia
Rygos Stradina Universitate
Minnesota Timberwolves
Sombatėjaus Falco
Rygos TTT
Stambulo Darussafaka
Indiana Pacers
Torunės Polski Cukier
Ostendės Filou
Pamėtom Akmenys 30+, Romeogym, Trakiškio Romeogym
Kauno Žalgiris
Dižono JDA
Limožo CSP
Atėnų AEK
Boston Celtics
Ulmo Ratiopharm
Brešos Germani
Obelių Entuziastai
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Vilniaus VK-Kamanė
Shotas-Karčema
Šiaulių Šiauliai
Pasvalio Pieno žvaigždės
Argentinos rinktinė, Madrido Real
Brešos Germani
Graikijos rinktinė
Stambulo Anadolu Efes
Oldenburgo EWE Baskets
Pasvalio Pieno žvaigždės
Filipinų rinktinė
Sporto baras Šaulys
Tauragės krepšinio klubas
BC Jūsų Panevėžys
Pamėtom Akmenys 30+, Romeogym, Trakiškio Romeogym
Pelėdnagiai
ŠU gimn (Jauniai)
Pelėdnagiai
Romuvos gimn (Jauniai)
Kavarsko Kavarskas
Stambulo Fenerbahce
Chicago Bulls
LKL legendos (3x3), Šakių Vytis
LKL legendos (3x3), Šakių Vytis
Orlando Magic
Bonos Telekom Baskets
Vilniaus Svaja
Belgrado Crvena Zvezda
Indiana Pacers
Minsko Tsmoki-2
Phoenix Suns
Trento Dolomiti Energia
Kauno Žalgiris
Vloclaveko Anwil
Dallas Mavericks
Golden State Warriors
Bambergo Brose
Filipinų rinktinė
Jonavos BC Jonava
Užpalių Užpaliai 35+
Šilutės Šilutė
Kauno Žalgiris
Labūnavos Labūnava
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
Panevėžio Lietkabelis
Kauno Žalgiris-2
Saulė-ASKA II
Dižono JDA
Atlanta Hawks, Sacramento Kings
Gargždų Gargždai
Viečiūnų Techpro
S.Šalkauskio gimn (Jauniai)
Vechtos RASTA
Los Angeles Clippers
Miami Heat
Juškonių KK Pauliukai
Juškonių KK Pauliukai
Tartu Ulikool/Kalev
Panevėžio Naftėnas-R.Sargūno SG-KKSC
Po Ortezo Elan Bearnais
Miuncheno Bayern, Prancūzijos rinktinė
Kepalių Amicitia 35+
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Brooklyn Nets
Jeruzalės Hapoel
Juškonių KK Pauliukai
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Salonikų PAOK
Lauda Motors - Euforija
Belgijos rinktinė
Romuvos gimn (Jaunučiai)
Alytaus Sintek-Dzūkija
Pamėtom Akmenys 30+
Marijampolės Sūduva-Mantinga
Vilerbano ASVEL
Kazanės UNIKS
Romeogym, Trakiškio Romeogym
San Antonio Spurs
Portland Trail Blazers
Brazilijos rinktinė, Burgoso CB Miraflores
Panevėžio balsas
Romuvos gimn (Jauniai)
Vilniaus Svaja
Jonavos BC Jonava
Pagojukų Helanas
Pagojukų Helanas
Pašušvys
Panevėžio Lietkabelis
Patrų Promitheas
Bonos Telekom Baskets
Portland Trail Blazers
Saulė-ASKA I
Velžio Adorma-roletai Jums, Viesulas REZUS- Bingo taksi
Akmenės Akmenė
ŠU gimn (Jauniai)
Minsko Tsmoki-2
Dominikos Respublikos rinktinė
Andoros MoraBanc
Ispanijos rinktinė, Madrido Real
Miuncheno Bayern, Vokietijos rinktinė
Liepojos Liepaja/LSSS
Jeruzalės Hapoel
Valensijos Basket
Bursos Tofas
Vilerbano ASVEL
Golden State Warriors
Maskvos CSKA
Tenerifės Iberostar
JAV rinktinė, Milwaukee Bucks
Vitorijos Baskonia
Milwaukee Bucks
Badalonos Joventut
Pajūrio Jūra
Dižono JDA
Brazilijos rinktinė
Cleveland Cavaliers
Patrų Promitheas
JAV rinktinė, Toronto Raptors
Belgrado Crvena Zvezda
Miuncheno Bayern, Serbijos rinktinė
Gargždų Gargždai, Palangos Kuršiai
Daugų Daugai
Prienų CBet
Vilniaus BC Tiketa
Romeogym, Trakiškio Romeogym
Pagojukų Helanas
Pandėlio Pandėlys
Kauno Žalgiris
J.Janonio gimn (Jauniai)
KK Draugai
Aistruolis, Molėtų Ežerūnas, Panevėžio Lietkabelis (3x3)
Aistruolis
KK Draugai
Baro KK Mornar
Kauno Aistės-LSMU, Klaipėdos Neptūnas, Vilniaus BC Tiketa
Tenerifės Iberostar
Sporto baras Šaulys
Brazilijos rinktinė
 
Turnyrinė lentelė
Marijampolės Sūduva-Mantinga 32 7
Telšių Telšiai 31 8
Šilutės Šilutė 27 12
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 22 17
Kauno Žalgiris-2 20 18
Šakių Vytis 19 19
Joniškio Delikatesas 17 22
Vilniaus Perlas 16 23
Gargždų Gargždai 19 19
Mažeikių Ereliai 18 19
Palangos Kuršiai 18 20
Molėtų Ežerūnas 15 22
Jonavos BC Jonava 14 23
Šilalės Lūšis 10 27
Tauragės krepšinio klubas 8 30