A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
P
Jonavos BC Jonava
Labūnavos Labūnava
Alytaus Sintek-Dzūkija
Minsko Tsmoki-2
Belgrado Partizan
Vilerbano ASVEL
Adorma- roletai Jums
MBP Fortūna
New York Knicks
Bolonijos Virtus
Kauno KM Žalgiris
Kauno KM Žalgiris
Minsko Tsmoki-2
Saulė-ASKA I
Šiaulių Šiauliai
Čekijos rinktinė
Kazanės UNIKS
Mosėdžio Gimnazija-KKSC
Bugenių Ekovalis
Smilgių Veteranai 35+
Kanados rinktinė, Barselonos FC Barcelona
Jonavos BC Jonava
Nantero 92
Monako Basket
Atėnų Panathinaikos
Graikijos rinktinė, Atėnų Panathinaikos
Graikijos rinktinė, Pirėjo Olympiakos
Graikijos rinktinė, Atėnų Panathinaikos
Atėnų Panathinaikos
Bangenė/Aivera, Trakiškio Akmenys 35+
Belgrado Partizan
Atlanta Hawks
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Badalonos Joventut
Badalonos Joventut
Atlanta Hawks
Golden State Warriors
Trento Dolomiti Energia
Vilniaus Kibirkštis-VKM
BC Jūsų Panevėžys , Velžio Adorma-roletai Jums
Adorma- roletai Jums, Velžio Adorma-roletai Jums
Vilniaus Svaja
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Kanados rinktinė
Los Angeles Clippers
Oklahoma Thunder
Vilniaus universitetas
Daugų Daugai
Pirėjo Olympiakos
Oklahoma Thunder
Šiaulių Šiauliai
Bugenių Ekovalis
Oldenburgo EWE Baskets
Panemunėlio Fazė
Angolos rinktinė
Rygos Stradina Universitate
Baro KK Mornar
Baro KK Mornar
Viesulas REZUS- Bingo taksi
Pasvalio Pieno žvaigždės
KK Patriotės
Saulė-ASKA I
Klaipėdos Neptūnas
Panevėžio balsas
Širvintų Briedis
Širvintų Briedis
Angolos rinktinė
Belgrado Partizan
Alytaus Sintek-Dzūkija
Adorma- roletai Jums, Velžio Adorma-roletai Jums
KK Draugai, Kavarsko Kavarskas
Kauno KM Žalgiris
Philadelphia 76ers
Venecijos Umana Reyer
Dominikos Respublikos rinktinė
Vitorijos Baskonia
Berlyno ALBA
Talino Ulikool
Kauno Žalgiris
Filipinų rinktinė
Manresos BAXI
Andoros MoraBanc
Torunės Polski Cukier
Sombatėjaus Falco
Juodeikių Nafmera 35+
Belgrado Crvena Zvezda
Čekijos rinktinė, Nymburko ERA
Liepojos Liepaja/LSSS
Stambulo Anadolu Efes
Bolonijos Virtus
Parovėjos Agaras
Akmenės Akmenė
Pajūrio Jūra-2
Pagojukų Helanas
Juodeikių Nafmera 35+
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Kauno Aistės-LSMU
Pasvalio Pieno žvaigždės
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Lietuvos moterų rinktinė
Bangenė/Aivera
Mosėdžio Gimnazija-KKSC
Juodeikių Nafmera 35+
Juodeikių Nafmera 35+
Panevėžio balsas, Trakiškio Akmenys 35+
Mažeikių Ereliai
Ulmo Ratiopharm
Bursos Tofas
Vloclaveko Anwil
Trento Dolomiti Energia
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Sasario Banco di Sardegna
Talino Ulikool
Šiaulių Šiauliai, Joniškio Delikatesas
Kvieta, Labūnavos Labūnava
R. Sargūno SG-2 (2001/2004)
BC Jūsų Panevėžys
R. Sargūno SG-1 (2002/2003), Trakiškio Romeogym
R. Sargūno SG-2 (2001/2004)
Panevėžio balsas
Parovėjos Agaras
Brooklyn Nets
Tauragės krepšinio klubas
Stambulo Anadolu Efes
Bambergo Brose
Kauno KM Žalgiris
JAV rinktinė, Denver Nuggets
Holono Hapoel
S.Šalkauskio gimn (Jauniai)
Saulė-ASKA II
Alytaus Sintek-Dzūkija
BC Jūsų Panevėžys
Telšių Telšiai
San Antonio Spurs
Filipinų rinktinė
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
Prancūzijos rinktinė, Boston Celtics
Pirėjo Olympiakos
Juodeikių Nafmera 35+
Vitorijos Baskonia
BC Žilvinas, Velžio Adorma-roletai Jums
Toronto Raptors
Lenkijos rinktinė, Sankt Peterburgo Zenit
Sankt Peterburgo Zenit
Golden State Warriors
Narvydžių Kuršasta
Podgoricos Buducnost
Cleveland Cavaliers
Denver Nuggets
Chicago Bulls
New York Knicks
Dallas Mavericks
Venecijos Umana Reyer
Šilutės Šilutė
Gargždų Gargždai
Saulės miesto kariai
Po Ortezo Elan Bearnais
Kepalių Amicitia 35+
R. Sargūno SG-2 (2001/2004), Trakiškio Romeogym
Panevėžio balsas
Panevėžio balsas
Dallas Mavericks
Toronto Raptors
Rygos Stradina Universitate
Saulė-ASKA I
Obelių Entuziastai
Vabalninko MB Ingauda
Atėnų AEK
Širvintų Briedis
Mažeikių Ereliai
Badalonos Joventut
Bandirmos Banvit
Panevėžio balsas
Neformatas-Verslavita
Tartu Ulikool/Kalev
Brooklyn Nets
Filipinų rinktinė
Graikijos rinktinė, Pirėjo Olympiakos
Vilniaus universitetas
Vilniaus Kibirkštis-VKM
R. Sargūno SG-1 (2002/2003)
Pandėlio Pandėlys
ŠU gimn (Jauniai)
Šakių Vytis
Baro KK Mornar
MBP Fortūna
Čekijos rinktinė
Čekijos rinktinė, Nymburko ERA
Vilniaus DPV
Pirėjo Olympiakos
BC Jūsų Panevėžys
Rėkliai- Alaus mėgėjai
Saulės miesto kariai
Panemunėlio Fazė
Čekijos rinktinė
Sporto baras Šaulys
Sankt Peterburgo Zenit
Barselonos FC Barcelona
Shotas-Karčema
Vilniaus universitetas
 
Turnyrinė lentelė
Telšių Telšiai 12 2
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 11 3
Šilutės Šilutė 10 3
Marijampolės Sūduva-Mantinga 10 3
Kauno Žalgiris-2 7 6
Vilniaus Perlas 6 7
Joniškio Delikatesas 6 7
Molėtų Ežerūnas 6 7
Palangos Kuršiai 5 8
Gargždų Gargždai 5 8
Šakių Vytis 5 8
Tauragės krepšinio klubas 5 9
Šilalės Lūšis 4 9
Mažeikių Ereliai 4 9
Jonavos BC Jonava 3 10