A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
T
Oldenburgo EWE Baskets
Talino Ulikool
Bambergo Brose
Mažeikių Ereliai
Madrido Real
Vilerbano ASVEL
Bambergo Brose
Palangos Kuršiai
Saulės miesto kariai
Širvintų Briedis
Malagos Unicaja
Saulės miesto kariai
Romuvos gimn (Jaunučiai)
Pagojukų Helanas
Telšių Telšiai, Palangos Kuršiai
Rygos Stradina Universitate
Eksperimentas
Kauno Žalgiris-2
Daugų Daugai
Klaipėdos Neptūnas
Bursos Tofas
Milano AX Armani Exchange
Utenos Juventus
Užpalių Užpaliai 35+
Ankaros Turk Telekom
JAV rinktinė, Boston Celtics
R. Sargūno SG-1 (2002/2003), Trakiškio Romeogym
Rėkliai- Alaus mėgėjai, Trakiškio Akmenys 35+
Madrido Real
Strasbūro IG
Minnesota Timberwolves
Tartu Ulikool/Kalev
Saulė-ASKA I
Brooklyn Nets
Smilgių Veteranai 35+
Venta Lt
Bolonijos Virtus
Bandirmos Banvit
Italijos rinktinė
Rygos VEF
Vokietijos rinktinė, Boston Celtics
Stambulo Besiktas
Senegalo rinktinė
Philadelphia 76ers
Vokietijos rinktinė, Berlyno ALBA
Atėnų Panathinaikos
Washington Wizards
Detroit Pistons
Toronto Raptors
Belgrado Partizan
Jeruzalės Hapoel
Sankt Peterburgo Zenit
Madrido Real
Brindizio Happy Casa
Malagos Unicaja
Golden State Warriors
Holono Hapoel
Ostendės Filou
Pasvalio Pieno žvaigždės
Cleveland Cavaliers
MBP Fortūna
Monako Basket
Maskvos srities Chimki
Jeruzalės Hapoel
Stambulo Fenerbahce
Rišon Leziono Maccabi
Kazanės UNIKS
Valensijos Basket
Serbijos rinktinė, Andoros MoraBanc
Burgoso CB Miraflores
Smilgių Veteranai 35+
Portland Trail Blazers
Manresos BAXI
Barselonos FC Barcelona
Baisogalos Auridana
Venecijos Umana Reyer
Manresos BAXI
Prancūzijos rinktinė, Malagos Unicaja
Senegalo rinktinė
Minnesota Timberwolves
Liepojos Liepaja/LSSS
Strasbūro IG
Minsko Tsmoki-2
Portland Trail Blazers
Krinčino Aukštaitijos mediena
Mažeikių Ereliai
Strasbūro IG
New York Knicks
Belgrado Partizan
Solo, Baisogalos Auridanos veteranai 35+
Obelių Entuziastai
Alytaus RKL-GUT.LT
Sankt Peterburgo Zenit
Salonikų PAOK
Vilniaus Rytas, Vilniaus Perlas
Vilniaus Rytas, Vilniaus Perlas
JAV rinktinė, Houston Rockets
Stambulo Galatasaray
Čekijos rinktinė, Nymburko ERA
Dembavos Rezus 35+
Smilgių Veteranai 35+
Bursos Tofas
Turkijos rinktinė, Stambulo Anadolu Efes
Parovėjos Agaras
Neformatas-Verslavita
Bugenių Ekovalis
R. Sargūno SG-2 (2001/2004)
Juodeikių Nafmera 35+
Turkijos rinktinė, Ankaros Turk Telekom
Stambulo Besiktas
Atlanta Hawks
JAV rinktinė, Indiana Pacers
Romuvos gimn (Jauniai)
 
Turnyrinė lentelė
Telšių Telšiai 12 2
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 11 3
Šilutės Šilutė 10 3
Marijampolės Sūduva-Mantinga 10 3
Kauno Žalgiris-2 7 6
Vilniaus Perlas 6 7
Joniškio Delikatesas 6 7
Molėtų Ežerūnas 6 7
Palangos Kuršiai 5 8
Gargždų Gargždai 5 8
Šakių Vytis 5 8
Tauragės krepšinio klubas 5 9
Šilalės Lūšis 4 9
Mažeikių Ereliai 4 9
Jonavos BC Jonava 3 10