A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R S Š T U V W X Z Ž
V
Krinčino Aukštaitijos mediena
Panemunėlio Fazė
Romuvos gimn (Jaunučiai)
Irano rinktinė
Tartu Ulikool/Kalev
Rietavo Plungės lagūna
Parovėjos Agaras
Krinčino Aukštaitijos mediena, Venta Lt, Viesulas REZUS- Bingo taksi
Krinčino Aukštaitijos mediena
Pajūrio Jūra-2
Pajūrio Jūra
Bugenių Ekovalis
Molėtų Ežerūnas, Panevėžio Lietkabelis
Akmenės rajono Patriots 35+
Saulė-ASKA II
OGB - karys
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Narvydžių Kuršasta
Tartu Ulikool/Kalev
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Baisogalos Auridanos veteranai 35+, Eksperimentas
Alytaus RKL-GUT.LT
Kauno Žalgiris-2
Saulės miesto kariai
J.Janonio gimn (Jauniai)
Didždvario gimn (Jauniai)
Narvydžių Kuršasta
Mosėdžio Gimnazija-KKSC
Utenos Juventus
Molėtų Ežerūnas
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis
Simno Randers-Triteksta
ŠU gimn (Jauniai)
KK Patriotės
Memphis Grizzlies
Tauragės krepšinio klubas
Vilniaus Perlas
OGB - karys
Krinčino Aukštaitijos mediena
Obelių Entuziastai
Kauno Žalgiris-2
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Chicago Bulls
Maskvos srities Chimki, Rusijos rinktinė
Panevėžio Lietkabelis
Lietuvos rinktinė, Panevėžio Lietkabelis
Kepalių Amicitia 35+
Vilniaus VK-Kamanė
Paįstrio Kvieta, Viesulas REZUS- Bingo taksi
Akmenės rajono Patriots 35+
Rietavo Plungės lagūna
Kapčiamiesčio Kapčiamiestis
Joniškio Delikatesas, Šiaulių Šiauliai
Pasvalio Pieno žvaigždės
Antverpeno Telenet Giants
Antverpeno Telenet Giants
Prienų CBet
Valensijos Basket
Denver Nuggets, Minnesota Timberwolves
Akademija-Naftrus
Toronto Raptors
Antverpeno Telenet Giants, Belgijos rinktinė
Sombatėjaus Falco
Bangenė/Aivera, KKK Mindaugietis
Brazilijos rinktinė
Dominikos Respublikos rinktinė
Obelių Entuziastai
Prienų CBet
Minsko Tsmoki-2
Vilniaus universitetas
Juškonių KK Pauliukai
Jonavos BC Jonava, Kėdainių Nevėžis
Gaziantepo Gaziantep
Šilutės Šilutė
Akademija-Naftrus
Atėnų Peristeri, Graikijos rinktinė
Vechtos RASTA
Užpalių Užpaliai 35+
Manresos BAXI
Jonavos BC Jonava
Adorma- roletai Jums, Trakiškio Akmenys 35+, Velžio Adorma-roletai Jums
Saragosos Casademont
BC Jūsų Panevėžys
Kėdainių Nevėžis, Krasnodaro Lokomotiv
Burgoso CB Miraflores
Liepojos Liepaja/LSSS
Stambulo Darussafaka
Belgrado Partizan
Prienų CBet
Mažeikių Ereliai
Pelėdnagiai
Parovėjos Agaras
Pasvalio Pieno žvaigždės
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Vilniaus BC Tiketa
Kauno Žalgiris, Kauno Žalgiris-2
Žiežmarių KK Žiežmariai 35+
Badalonos Joventut
Sombatėjaus Falco
Šilalės Lūšis
Krinčino Aukštaitijos mediena, Viesulas REZUS- Bingo taksi
Rietavo Plungės lagūna
Vilniaus Kibirkštis-VKM
Liepojos Liepaja/LSSS
S.Šalkauskio gimn (Jaunučiai)
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Stambulo Fenerbahce
Pelėdnagiai
Vabalninko MB Ingauda
Užpalių Užpaliai 35+
MBP Fortūna
Pirėjo Olympiakos
Pagojukų Helanas
SPECAGRA, SPECAGRA-2
Maskvos srities Chimki
Manresos BAXI
Venecijos Umana Reyer
J.Janonio gimn (Jaunučiai)
Brazilijos rinktinė
Taškas, Velžio Velžys 35+
Liepojos Liepaja/LSSS
Neformatas-Verslavita
Vilniaus VK-Kamanė
Argentinos rinktinė, Vitorijos Baskonia
R. Sargūno SG-2 (2001/2004)
Rietavo Plungės lagūna
Obelių Entuziastai
AB ROQUETTE AMILINA
Šakių Vytis
LTP TEXDAN-Alksnėnai
Vilniaus BC Tiketa
Miami Heat
Nigerijos rinktinė
Šakių Vytis
Žemutinio Naugardo Nizhny Novgorod
Čekijos rinktinė
Jonavos BC Jonava
Eksperimentas
Rietavo Plungės lagūna
Taškas, Velžio Velžys 35+
Simno Randers-Triteksta
Palangos Kuršiai
Joniškio Delikatesas
Atėnų Peristeri
Taškas, Velžio Velžys 35+
Molėtų Ežerūnas, Palangos Kuršiai
Brešos Germani, Italijos rinktinė
Italijos rinktinė, Sasario Banco di Sardegna
S.Šalkauskio gimn (Jauniai)
Alytaus RKL-GUT.LT
Valensijos Basket
Vilniaus Svaja
Neformatas-Verslavita
Neformatas-Verslavita
Pajūrio Jūra-2
ŠU gimn (Jauniai)
Maskvos CSKA, Vokietijos rinktinė
Rėkliai- Alaus mėgėjai, Trakiškio Akmenys 35+
Kruonio Žaibas
Trento Dolomiti Energia
Denver Nuggets, Minnesota Timberwolves
Mosėdžio Gimnazija-KKSC
Sankt Peterburgo Zenit
Maskvos CSKA, Rusijos rinktinė
Viečiūnų Techpro
KK Patriotės
KK Patriotės
Atėnų Panathinaikos
Eksperimentas
Baro KK Mornar
Orlando Magic
Baro KK Mornar
 
Turnyrinė lentelė
Marijampolės Sūduva-Mantinga 32 7
Telšių Telšiai 31 8
Šilutės Šilutė 27 12
Klaipėdos Neptūnas-Akvaservis 22 17
Kauno Žalgiris-2 20 18
Šakių Vytis 19 19
Joniškio Delikatesas 17 22
Vilniaus Perlas 16 23
Gargždų Gargždai 19 19
Mažeikių Ereliai 18 19
Palangos Kuršiai 18 20
Molėtų Ežerūnas 15 22
Jonavos BC Jonava 14 23
Šilalės Lūšis 10 27
Tauragės krepšinio klubas 8 30