Nuotr.: M.Gailiūno
Nuotr. M.Gailiūno

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (25-5) krepšininkai pergalingai sugrįžo į Palangą. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai NKL rungtynėse svečiuose 81:66 nugalėjo vietos „Palangos“ (17-13) krepšininkus.

„Sūduva-Mantinga“ į Palangos areną sugrįžo po praėjusį savaitgalį laimėto LKF taurės turnyro. Marijampoliečiai toje pačioje arenoje aukso medaliais pasidabino finale nugalėję „Mažeikių“ ekipą.

Suvalkiečiai rimtus savo planus pradėjo įrodinėti prieš pat ilgąją pertrauką. Antrojo kėlinio viduryje sūduviečiai dar turėjo trijų taškų deficitą, tačiau ketvirtį užbaigę devyniais taškais be jokio atsako svečiai įgijo kiek saugesnį pranašumą (39:30).

Sėkmingą žaidimą sūduviečiai demonstravo ir trečiajame kėlinyje – palangiškiai per pirmąsias penkias ketvirčio minutes pelnė tik 5 taškus, o tuo pasinaudoję marijampoliečiai dar labiau padidino savo atotrūkį (57:35).

Visgi savų sirgalių palaikomi „Palangos“ krepšininkai nebuvo linkę pasiduoti ir dar iki ketvirtojo kėlinio pradžios sumenkino savo atsilikimą iki trylikos taškų (49:62).

„Sūduvos-Mantingos“ padai dar labiau svilti pradėjo pirmoje ketvirtojo kėlinio pusėje, kai po Mato Juciko dvitaškio sūduviečių persvara aptirpo iki aštuonių taškų (66:58).

Tačiau tuomet pavojaus signalus pajutę Marijampolės klubo žaidėjai spurtavo 10:0 ir susikrovę užtikrintą pranašumą (79:56) savo pergale suabejoti nebeleido.

„Palanga“: Mindaugas Reminas 20, Regginaldas Simsas 14, Matas Jucikas 12 (14 atk. kam.), Benas Vaitulionis 8.

„Sūduva-Mantinga“: Dovis Bičkauskis ir Aurimas Kieža (16 atk. kam.) po 17, Donatas Sabeckis 13, Marius Valukonis ir Gintautas Matulis (9 atk. kam.) po 12.