Nuotr.: D.Petraitis
Nuotr. D.Petraitis

Ketvirtadienį Telšių „Telšiams“ (26-7) nusileidusi Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (28-5) atsirevanšuoti nesugebėjo.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai išvykoje 57:63 (15:15, 9:19, 15:14, 18:15) pripažino Žemaitijos klubo pranašumą. Ketvirtadienį Marijampolėje vykusias rungtynes „Telšiai“ laimėjo 81:69.

57 taškai – nerezultatyviausias marijampoliečių pasirodymas šiame „7bet-NKL“ sezone.

Šeimininkai iniciatyvą buvo perėmę antrajame kėlinyje. Deividas Rasys atseikėjo tritaškį, Ovidijus Kaminskis bei Ignas Razutis realizavo baudas ir „Telšiai“ įgijo dviženklę persvarą – 30:20.

Sėkmingai pirmąją mačo dalį užbaigę telšiškiai gerai pradėjo ir trečiąjį kėlinį. Mindaugas Norkus bei Deividas Rasys pataikė po dvitaškį, Laurynas Kaveckis smeigė tritaškį ir 9:0 spurtavę „Telšiai“ susikrovė 17 taškų pranašumą – 43:26.

Vis dėlto Evaldas Džiaugys realizavo baudas, Žygimantas Šimonis pataikė dvitaškį ir atkarpą 13:2 laimėjusi „Sūduva-Mantinga“ nurėžė deficitą iki 6 taškų – 39:45.

Nepaisant įdėtų pastangų marijampoliečiai dvikovos kontrolę dar kartą prarado ketvirtajame kėlinyje.

Mindaugas Norkus bei Edgaras Stenionis realizavo po dvitaškį, o pastarasis dar pridėjo tritaškį ir įpusėjus lemiamam ketvirčiui „Telšiui“ įgijo 14 taškų persvarą – 55:41.

„Sūduva-Mantinga“ dar pabandė surengti lemiamą šturmą ir po Tautvydo Kliučinyko bei Šarūno Beniušio taškų, prasidėjus paskutinei mačo minutei, nurėžė deficitą iki 6 taškų (54:60).

Ovidijus Kaminskis atsakė viena taiklia bauda, o kitoje aikštelės pusėje Lukas Aukštikalnis smeigė tolimą metimą ir likus žaisti 27 sekundes komandas jau skyrė tik 4 taškai – 57:61.

E. Stanionis taip pat pataikė tik vieną baudą, tačiau T. Kliučinyko tritaškis skriejo pro šalį ir dvikovos baigtis tapo aiški.

Marijampolės gretose rezultatyviausiai žaidęs Š. Beniušis per 25 minutes pelnė 13 taškų (4/7 dvit., 5/9 baud.), atkovojo 8 ir perėmė 1 kamuolį, syklį suklydo, išprovokavo 7 pražangas bei surinko 16 naudingumo balų.

„Telšiai“: Edgaras Stenionis 14 (2/9 trit.), Laurynas Kaveckis 12 (3/6 trit.), Ignas Razutis 11 (3/4 dvit.).

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 13 (4/7 dvit., 8 atk. kam.), Tautvydas Kliučinykas, Lukas Aukštikalnis (2/6 trit.) ir Evaldas Džiaugys po 8.