Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Marijampolės laukimas baigtas. Suvalkijos sostinės reprezentacinė krepšinio komanda NKL finale 85:80 patiesė „Žalgirio“ dublerius ir tapo pirmenybių čempionais.

Vienas pagrindinių pergalės kalvių Dovis Bičkauskis po auksu nusidažiusio savaitgalio kalbėjo, kad Marijampolės ekipos pergalę lėmė ramybė ir patirtis.

O pagrindo sutrikti ketvirtajame kėlinyje tikrai buvo. Martynas Varnas likus 2 minutėms sumetė du baudų metimus ir sumenkino skirtumą iki keturių taškų (76:80).

„Mūsų komandoje gal net nebuvo tokio pasimetimo. Net neprisimenu, man atrodo, kad treneris tada paprašė minutės pertraukėlės. Mus buvo apėmusios emocijos, bet treneris nuramino visą komandą. Buvome susitarę gintis zonine gynyba, kol tai darėme, viskas buvo gerai.

Po pertraukėlės viskas buvo gerai. Šaltas protas nugalėjo. Mes turime tokių žaidėjų kaip Aurimas Kieža, Marius Valukonis ar Gintautas Matulis. Jie tikrai atneša nesuvokiamą kiekį patirties ir geros kokybės žaidime“, – sakė šviežiai iškeptas NKL čempionas.

Būtent apie čempiono statusą finale 14 taškų pelnęs ir 6 rezultatyvius perdavimus atlikęs Bičkauskis ir kalbėjo.

„Nesu laimėjęs kažko daugiau. Džiaugiuosi, nes dabar galiu vadintis NKL čempionu. Mano trumpoje karjeroje kol kas tai yra geriausias pasiekimas. Tikiuosi ji tęsis ilgai“, – vylėsi gynėjas.

Tad kaip atrodys artimiausios naujojo čempiono savaitės?

„Tikslas – gerai atšvęsti (juokiasi). Kalbant rimtai, dabar noriu tik gerai pailsėti. Maždaug savaitę. Na, gal vis tik dvi“, – geros nuotaikos neslėpė gynėjas.