2024-03-17
„7bet-NKL“ atkrintamosiose dar kartą Suvalkijos derbį laimėjo Marijampolės „Sūduva-Mantinga“. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai išvykoje 68:62 (24:16, 17:21, 12:5, 15:20) palaužė Vilkaviškio „Perlą“.Marijampoliečiai ketvirtfinalyje yra priekyje 2-0. Trečiasis komandų susidūrimas kovo 21 d. 18 val. sugrįš į Marijampolę.
2024-03-14
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergale startavo „7bet-NKL“ atkrintamosiose varžybose. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namų tvirtovėje 77:65 (26:14, 20:20, 18:12, 13:19) įveikė Vilkaviškio „Perlą“. Ketvirtfinalio serijoje marijampoliečiai įsirašė pirmąją pergalę 1-0. Antroji serijos dvikova vyks Vilkaviškyje kovo 17 d. 16 val.
2024-03-14
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ ketvirtadienį pradeda „7bet-NKL“ atkrintamąsias varžybas, kurių ketvirtfinalyje susitiks su kaimyninio Vilkaviškio „Perlu“. Pirmosios serijos iki 3 pergalių rungtynės bus žaidžiamos Marijampolės sporto centro salėje (Gamyklų g. 1), įėjimas į jas - nemokamas.
2024-03-03
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-9) per „7bet-NKL“ reguliariojo sezono paskutiniąsias rungtynes išvykoje pralaimėjo Vilkaviškio „Perlui“ (18-20) 59:78 (14:19, 13:20, 18:19, 14:20). Ši dvikova turnyrinės lentelės prasme neturėjo reikšmės nė vienai komandai – marijampoliečiai į atkrintamąsias žengė iš trečios vietos, o Vilkaviškio ekipa – iš šeštosios.
2024-02-29
„7bet-NKL“ reguliaraus sezono finišo tiesiojoje pergalę pasiekė Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (29-8), kuri namų tvirtovėje 80:76 (9:19, 21:17, 24:19, 26:21) parklupdė Palangos „Olimpą“ (31-6) ir nutraukė jo 19 pergalių seriją. Pastarąjį kartą „Olimpas“ buvo pralaimėjęs dar 2023 m. lapkričio 30 dieną, kai nusileido telšiškiams.
2024-02-24
„7bet-NKL“ pirmojo trejeto komandų dvikovoje Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (28-8) išvykoje nusileido „Telšiams“ (29-8) rezultatu 62:70 (11:18, 18:12, 16:19, 17:21). Tarpusavio pranašumą taip pat turi „Telšiai“, kurie marijampoliečius šį sezoną įveikė 3 kartus iš 4, tačiau kova dėl antrosios vietos reguliariajame sezone dar tęsiasi.
2024-02-22
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) ekipa, vedama Egidijaus Dimšos, laimėjo 28 kartą šiame „7bet-NKL“ sezone. Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai savo aikštėje 81:63 (23:19, 23:19, 11:16, 24:9) susitvarkė su Kauno „Žalgiriu-2“ (16-20).
2024-02-18
Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (27-7) komanda išvykoje nugalėjo „Jurbarką-Karį“ (17-18) 79:76 (22:18, 18:17, 23:26, 16:15). Atkaklioje kovoje nė viena komanda negalėjo labiau atsiplėšti ir įgyti dviženklės persvaros, tad mačo nugalėtojas sprendėsi rungtynių pabaigoje.
2024-02-16
Marijampolės „Sūduvą-Mantinga“ (26-7) per  „7bet-NKL“ rungtynes namie nusileido Šakių „Vyčiui-VDU“ (17-17) 85:100 (32:20, 12:30, 21:22, 20:28).
2024-02-13
Serialo šeštojoje serijoje perbėgama per emocijų nestokojusias „Sūduvos-Mantingos“ ir Palangos „Olimpo“ akistatas šiame sezone, o apie Marijampolės komandą pasakojo klubo prezidentas Klemencas Agentas, vyriausiasis treneris Tomas Gaidamavičius bei žaidėjai Dominykas Domarkas ir Tautvydas Kliučinykas.
2024-02-03
Šią akistatą iš sirgalių vietų stebėjo „Žalgirio vyr. treneris“ Andrea Trinchieri ir asistentas Massimiliano Menetti. Atkaklioje kovoje marijampoliečiai pirmavo beveik visą mačą, tačiau šeimininkai vis turėdavo ką pasiūlyti puolime ir nuolat kvėpavo varžovams į nugarą.
2024-02-01
Tolimas Pauliaus Beliavičiaus metimas su pražanga pirmajame kėlinyje įkvėpė šeimininkus gerai rungtynių pradžiai, tačiau „Telšiams“ pavyko atlaikyti jų spurtą ir po pirmojo kėlinio atsilikti tik 2 taškais (16:18). Rungtynėms įpusėjus, „Sūduva-Mantinga“ pirmavo 37:32, tačiau po didžiosios pertraukos iniciayvą perėmė svečiai.
2024-02-01
31 metų 203 cm ūgio vilnietis karjerą pradėjo tuometinėje sostinės „Perlo-MRU“ komandoje, vėliau atstovavo Prienų ekipai, po etapo Marijampolėje persikėlė į „Šiaulius“. 2020-2021 m. krepšininkas žaidė Soidaurkroukuro „Tindastoll“ (Islandija), kitą sezoną pradėjo „Zaporizhye-Zog“ (Ukraina) ekipoje, bet kovą perėjo į Gorgano „Shahrdari“ (Iranas) komandą.
2024-01-27
Reikiamą toną šeimininkai uždavė jau pirmajame kėlinyje, kai po atkarpos 20:0 paliko varžovus už nugaros (22:4). Per likusios tris kėlinius Vilkaviškio ekipai ne tik, kad nepavyko sumažinti šio deficito, bet kiekvieną ketvirtį jis tik augo, o rungtynių pabaigoje „Sūduvos-Mantingos“ dominavimas pasiekė visišką viršūnę (89:55).
2024-01-25
Rungtynės prasidėjo atkakliai ir nors po pirmojo kėlinio šeimininkai buvo priekyje tik 19:13, antrajame jie spurtavo 13:0 ir perlaužė mačo eigą (41:21). Palangiškiams solidų pranašumą pirmoje dvikovos pusėje padėjo pataikyti 7 tolimi metimai iš 11 (63 proc.), kai marijampoliečiai atsakė tik 1 iš 9 bandymų (11 proc.).
2024-01-20
Taškas į tašką vykusiose rungtynėse šeimininkai po pirmųjų trijų kėlinių išlaikė tą patį 3 taškų pranašumą (69:66). Viskas sprendėsi lemiamomis dvikovos akimirkomis ir likus paskutinėms 4 mačo minutėms aikštelėje tarp komandų vyravo lygybė (79:79).
2024-01-18
Marijampoliečiai pradėjo diktuoti savo taisykles nuo susitikimo pradžios ir pelnė 12 taškų be atsako (12:0). Visgi šaltą dušą gavę šeimininkai grįžo į rungtynes ir prabėgus pusantro kėlinio persverė rezultatą (33:31). Įnirtinga kova tęsėsi ir po ilgosios pertraukos, o lemiamą ketvirtį šakiškiai pasitiko turėdami 6 taškų deficitą (63:69).
2024-01-16
23 metų 212 cm ūgio G. Bergaudas 2016-2021 m. tobulėjo Kauno „Žalgirio“ sistemoje, o 2021-2023 m. atstovavo Prienų krepšinio komandai LKL. 2023-2024 m. sezoną vidurio puolėjas pradėjo Prancūzijos trečioje lygoje.
2024-01-09
Po rezultatyvios pirmosios rungtynių dalies šeimininkai priekyje buvo vos 5 taškais (53:48), tačiau esminis lūžis įvyko sugrįžus po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pabaigoje „Sūduva-Mantinga“ spurtavo 14:0 atkarpa (81:60) ir svečiai priešnuodžių tokiam puolimui rasti nebesugebėjo.
2024-01-06
Ši marijampoliečių pergalė lėmė, kad ekipa liks pirmoje vietoje po reguliariojo sezono pirmojo etapo nepriklausomai nuo paskutinių rungtynių su Šakių „Vyčiu-VDU“, kurios Marijampolėje bus žaidžiamos antradienį 18 val. „Kretingos“ ekipa antrojo etapo kovas tęs antrajame pogrupyje, kuriame varžosi 8-14 vietas užėmusios komandos.
2024-01-04
Taškas į tašką abi ekipos žaidė visus tris kėlinius, tačiau rungtynių tėkmę artėjant lemiamo ketvirčio viduriui į savo pusę pavyko pakreipti svečiams. Po 9:0 spurto marijampoliečiai pirmą kartą šioje akistatoje įgijo dviženklę persvarą (72:62).
2023-12-23
Antrajame kėlinyje šeimininkai atsiplėšė solidžia persvara (36:22), tačiau vilniečiai spurtavo ir prieš ilgąją pertrauką sumažino deficitą iki 6 taškų (41:47). Prasidėjus antrajai rungtynių pusei „Rytas-2“ spurtavo 7:0 atkarpa ir net persverė rezultatą savo naudai - 48:47.
2023-12-21
Svečiai pagirtinai pradėjo susitikimą - įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 17:6, o ketvirtį laimėjo 20 taškų persvara (31:11). Toliau rungtynes kontroliavusi „Sūduva-Mantinga“ išlaikė šią persvarą ir prieš keliaujant į pasitarimą rūbinėje (57:37).
2023-12-19
Šeimininkai nuo pirmųjų minučių pradėjo diktuoti rungtynių tempą (8:2), o antrajame kėlinyje atrodė, kad jau galutinai perlaužė mačą (28:13).  Po ilgosios pertraukos telšiškiai kurį laiką laikė saugų atstumą nuo varžovų, bet svečiai atkūrė intrigą ir paskutinio kėlinio pradžioje nukirpo dviženklį skirtumą iki minimalaus (50:51).
2023-12-16
Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (18-2) tęsia pergalių seriją „7bet-NKL“ pirmenybėse. Tomo Gaidamavičiaus kariauna namie 98:72 (27:20, 21:26, 29:17, 21:9) nugalėjo Joniškio „Delikatesą“ (8-12) ir laimėjo 13 kartą iš eilės.
2023-12-14
Svečiai gerai dirbo gynyboje, įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo 14:4, tačiau jurbarkiečiai sugrįžo ir po pirmojo ketvirčio atsiliko tik minimaliu skirtumu - 17:18.   Šeimininkai sugebėjo trumpam persverti rezultatą, tačiau prieš ilgąją pertrauką „Jurbarko-Kario“ puolimas sustojo, o marijampoliečiai trečiojo ketvirčio pradžioje atsiplėšė 47:36.
2023-12-12
Naudingiausią karjeros pasirodymą surengęs ir pirmą trigubą dublį „7bet-NKL“ pirmenybėse užfiksavęs D. Domarkas per 28 minutes surinko 17 taškų (3/5 dvit., 2/2 trit., 5/5 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų bei 38 naudingumo balus.
2023-12-09
Tinkamą rungtynių toną šeimininkai uždavė jau pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 28:15, o marijampoliečių persvara, įspūdingo V. Šulskio rezultatyvumo dėka, antrajame ketvirtyje dar labiau išaugo – 48:29. Visi taškai ant „i“ buvo sudėti pirmoje mačo pusėje ir po ilgosios pertraukos žalgiriečiams sumažinti milžiniško deficito nepavyko.
2023-12-04
Nugalėtojams Beliavičius per 31 minutę pelnė 30 taškų (2/2 dvit., 8/12 trit., 2/3 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei surinko 32 naudingumo balus. Šeimininkai susitikimą pradėjo 8:0 spurtu, tačiau įpusėjus kėliniui „Perlas“ išlygino rezultatą (9:9) ir atkakli kovą tęsėsi visą pirmąją dvikovos pusę.
2023-12-03
Esminis rungtynių lūžis įvyko antrajame kėlinyje, kai marijampoliečiai pasiuntė varžovus į nokdauną ir spurtavo 15:0 atkarpa (35:15). Po ilgosios pertraukos šilutiškiai bandė mažinti didžiulį deficitą, bet paskutiniame ketvirtyje jis dar labiau išaugo ir „Sūduva-Mantinga“ triumfavo 86:55.
2023-12-01
Rungtynės Ukmergėje prasidėjo ne itin rezultatyviai ir abi komandos laikėsi arti viena kitos. Visgi šeimininkams pavyko laimėti pirmąją akistatos pusę 38:33.  Po trečiojo kėlinio „Stekas“ dar pirmavo, tačiau jau minimalia persvara (61:60).
2023-11-25
Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 23 sekundes, šeimininkai dar buvo priekyje 66:61, tačiau po minutės pertraukėlės tritaškį smeigė Nojus Radžius (64:66). Pražangą išprovokavęs Tautvydas Kliučinykas realizavo abu baudų metimus (68:64), o kitoje aikštės pusėje Ernestas Bružas pataikė pirmąjį baudos metimą (65:68), tačiau antrasis buvo netikslus.
2023-11-23
Rungtynių pradžioje be Aurelijaus Pukelio, Marijaus Užupio, Pauliaus Beliavičiaus ir Domanto Vilio atvykę marijampoliečiai surengė spurtą 12:0 ir atsiplėšė nuo varžovų 12:4. Antrojo kėlinio viduryje svečių persvara pasiekė net 25 taškus (46:21), tačiau dar iki didžiosios pertraukos klaipėdiečiai sugebėjo atsitiesti ir sumažino atsilikimą iki 10 taškų (46:36).
2023-11-21
Prieš savaitę „Sūduva-Mantinga“ savo sąsaitoje „7bet-NKL“ pirmenybėse turėjo 7 pergales ir 2 pralaimėjimus, žinojo, kad per artimiausias dvejas rungtynes neturės į 3x3 krepšinio turnyrą Bahreine išvyksiančių gynėjų Žygimanto Šimonio ir Tautvydo Kliučinyko, o laukė du susitikimai su Palangos „Olimpu“. Palangiškiai per 12 rungtynių buvo iškovoję 11 pergalių, KMT turnyre triskart įveikė LKL klubus, tad laukta labai rimto iššūkio.
2023-11-18
Praėjusios savaitės MVP tapęs Domarkas Palangoje vėl buvo pagrindinis pergalės kalvės. Dvigubą dublį surinkusio įžaidėjo sąskaitoje per 37 minutes – 23 taškai (1/3 dvit., 5/8 trit., 6/6 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 33 naudingumo balai.
2023-11-17
Per du mačus 190 cm ūgio D.Domarkas vidutiniškai pelnė po 14 taškų, atkovojo po 7 kamuolius, atliko po 5,5 rezultatyvaus perdavimo, rinko po 23,5 naudingumo balo ir atvedė „Sūduvą-Mantingą“ į dvi pergales.  Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai namuose 90:69 įsirašė lengvą pergalę prieš Kauno raj. „Atletą“ bei Kretingos sporto centre 81:73 įveikė „Kretingą“.
2023-11-17
16 tūkst. marijampoliečiams atiteko už 4 vietą, o dar 2 tūkst. - už greičiausią turnyre iškovotą pergalę (5 min. 57 sek. su „Viena“). „Mantingai“ Bahreine atstovavo Tautvydas Kliučinykas, Žygimantas Šimonis, Evaldas Džiaugys ir Gintautas Matulis.
2023-11-16
Susitikimą geriau pradėjo marijampoliečiai (7:2), tačiau tada komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis. Tautvydas Baltrušaitis smeigė du tolimus metimus ir palangiškiai spurtavo 10:0 atkarpa (12:7), ta2iau po dviejų Aurelijaus Pukelio metimų iš po krepšio šeimininkai atsakė spurtu 9:0 (16:12).
2023-11-12
Per pirmas 2,5 minutės svečiai pelnė 10 taškų be atsako, tačiau kretingiškiai sumažino turėtą deficitą ir persverė rezultatą (20:16).  Atkakli kova ir toliau tęsėsi visą pirmąją rungtynių dalį, kurią minimalia persvara laimėjo marijampoliečiai (43:42).  Visgi po ilgosios pertraukos „Sūduva-Mantinga“ pradėjo tolti ir didinti atotrūkį (66:54).
2023-11-09
Lygi kova tęsėsi pirmas 8 minutes, tačiau kėlinio pabaigoje marijampoliečiai įgijo 8 taškų persvarą (23:15), o ji nesumažėjo ir po dar vieno kėlinio (47:38) Po ilgosios pertraukos grįžę šeimininkai pradėjo dar labiau tolti nuo kauniečių (63:45), o tai galutinai palaužė „Atletą“, kuris atkurti intrigos nebeįstengė.
2023-11-05
Pirmojo etapo B grupėje marijampoliečiai nugalėjo „Raudondvarį-Hoptrans“ 19:17 ir kinų  „Wuhan“ - 22:12. Deja, ketvirtfinalyje buvo pralaimėta mongolų „Ulaanbaatar MMC Energy“ 15:18. „Mantinga“ puikiai pradėjo rungtynes, ilgai pirmavo, bet užsitrigo puolime, nekrito net baudų metimai ir teko pripažinti pralaimėjimą.
2023-11-04
Tomas Gaidamavičius rotacijoje neturėjo net 6 pagrindinių žaidėjų – Pauliaus Beliavičiaus, Justo Nausėdo, Marijaus Užupio, Aurelijaus Pukelio, Tautvydo Kliučinyko ir Žygimanto Šimonio, kurie yra išvykę į 3x3 turnyrą Kinijoje.
2023-10-29
„Mantingai“ Azijoje atstovavo Tautvydas Kliučinykas, Žygimantas Šimonis, Justas Nausėdas ir Evaldas Džiaugys. Pirmojo etapo C grupėje marijampoliečiai šeštadienį 21:14 nugalėjo Mongolijos „Ulaanbaatar MMC Energy“ ir 22:10 – šeimininkų „Cijin Jong Shyn“.
2023-10-28
Rungtynių pradžioje aikštėje vyko lygi kova, kurioje minimalią persvarą sugebėjo laikyti šeimininkai. Antrojo kėlinio viduryje jie pirmavo 31:26, tačiau po Domanto Vilio ir Dominyko Domarko tritaškių į priekį 32:31 jau išsiveržė svečiai. Daugiau šiose rungtynėse „Delikatesui“ bent jau išlyginti rezultato nepavyko.
2023-10-26
Svečiai geriau pradėjo rungtynes (7:1), tačiau pirmojo ketvirčio pabaigoje „Sūduvai-Mantingai“ pavyko persverti rezultatą (22:20). Vis dėlto Tomo Delininkaičio metimas iš daugiau nei pusės aikštės uždarė kėlinį ir grąžino minimalią persvarą jurbarkiečiams – 23:22.
2023-10-16
Dėl skirtingų krepšininkų išvykų į 3x3 krepšinio turnyrus „Sūduva-Mantinga“ sezoną pradėjo kiek vėliau nei kitos komandos ir iš karto turėjo atlaikyti nedidelį rungtynių maratoną. Pirmadienį marijampoliečiai Kaune nugalėjo „Žalgirį-2“ 82:73, antradienį namie Klaipėdos „Neptūną-Akvaservis“ – 94:71, ketvirtadienį „Šilutę“ – 93:75, o šeštadienį Vilniaus „Steką“ – 83:68.
2023-10-15
„Sūduvos-Mantinga“ pirmavo beveik visą laiką, pirmojoje rungtynių pusėje ne kartą atitrūko (25:16, 38:27), tačiau svečiai vis sugrįždavo į rungtynes ir net sugebėdavo patys trumpam išsiveržti į priekį.
2023-10-12
Rungtynių kontrolę galutinai į savo rankas antroje mačo pusėje paėmusi „Sūduva-Mantinga“ skuodė į priekį ir tolo nuo oponentų, nors šilutiškiai ketvirtojo kėlinio pradžioje sumažino savo atsilikimą iki 4 taškų (69:65).
2023-10-10
Po 8 sužaistų minučių ir Tautvydo Kliučinyko tolimo šūvio marijampoliečių pranašumas išaugo iki dviženklio (21:11).  Šeimininkai ir toliau diktavo sąlygas pirmoje mačo pusėje, ir liko pirmaujančių vaidmenyje – 45:32.
2023-10-09
Nesulaikomai žaidusio „Sūduvos-Mantingos“ puolėjo Aurelijus Pukelio sąskaitoje – 25 taškai (6/6 dvit., 2/3 trit., 7/7 baud.), 5 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai bei net 40 naudingumo balų.
1 2 3 4 ··· 8 ··· 12 ··· 16 ··· 20 ··· 24  »