Nuotr.:
Nuotr.:
Nuotr.:
Nuotr.:

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ titulo gynybą pradėjo netikėtu pralaimėjimu. Suvalkijos sostinės krepšininkai pirmajame sezono mače namuose 79:91 buvo priversti pripažinti „Telšių“ pranašumą.

Pirmosios 2016-2017 sezono minutės sūduviečiams klostėsi sėkmingai. Marijampolės ekipa susitikimo pradžioje greitai atitrūko ir įgijo devynių taškų pranašumą (16:7).

Visgi žemaičiai Mezon-NKL čempionams nenusileido ir greitai atsigavo. Augenijaus Vaškio auklėtiniai antrajame kėlinyje netruko išlyginti rezultatą, o ketvirčio antroje pusėje jau patys turėjo dvylikos taškų pranašumą (46:34).

Reikalai Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniams palankia eiga nesiklostė ir trečiajame kėlinyje – po Igno Razučio baudų metimų „Telšių“ persvara tapo dar apvalesnė (67:47).

Aikštės šeimininkai į lemiamą šturmą kilo ketvirtajame kėlinyje – Tautvydas Kliučinykas ir Dominykas Domarkas smeigė po tolimą metimą ir iš „Telšių“ persvaros teliko septyni taškai (72:79).

Tačiau „Sūduva-Mantinga“ savo tikslo nepasiekė. Audrius Maneikis greitai pelnė keturis taškus iš eilės, taip galutinai nužudydamas marijampoliečių viltis triumfuoti.

Mąstyti apie klaidas suvalkiečiai neturės laiko. Jau šeštadienį Kiltinavičiaus kariaunos laukia antrasis sezono mūšis Molėtuose, kur marijampoliečiams iššūkį mes vietos „Ežerūnas“.

„Sūduva-Mantinga“: Marius Valukonis 27, Evaldas Šaulys 16, Dominykas Domarkas 15.

„Telšiai“: Laurynas Kaveckis 22, Mindaugas Norkus 17, Audrius Maneikis 15, Emilijus Gumuliauskas 13.