Nuotr.:

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (2-1) Mezon-NKL pirmenybėse iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Suvalkijos sostinės komanda svečių arenoje 101:69 (28:17, 21:21, 33:17, 19:14) nesulaukė pasipriešinimo iš Joniškio „Delikateso“ (1-2).

Didesnė intriga šiame susitikime gyvavo vos pusantros minutės, kuomet abi ekipos apsikeitė taikliais tolimais metimais (3:3). Tačiau Mariaus Kiltinavičius kariauna greitai jungė aukštesnę pavarą. Suvalkiečiai spurtavo 16:2 ir po sėkmingos atkarpos turėjo dviženklį pranašumą (19:5).

Vėliau joniškiečiai sugebėjo kiek stabilizuoti situaciją ir antrajame kėlinyje svečiams neleido daugiau didinti atotrūkio (38:49).

Visgi Marijampolės klubas po ilgosios pertraukos pradėjo tolti. NKL čempionai surtavo 13:4 ir svečiai susikrovė dvidešimties taškų persvarą (64:44).

Toks skirtumas „Delikateso“ krepšininkams buvo neįveikiamas – Roberto Stankevičiaus auklėtiniai savo deficito sumažinti nebepajėgė ir sūduviečiai nesunkiai iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Sūduviečiai šiose rungtynėse varžovams beveik nedalino lengvų dovanėlių – Kiltinavičiaus auklėtiniai suklydo 5 kartus, kuomet varžovai kamuolį prarado 16 kartų.

Šiose rungtynėse Marijampolės klubas buvo priverstas rungtyniauti be įžaidėjo Dominyko Domarko.

„Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai Joniškyje sutiko ir pažįstamų veidų. „Delikateso“ garbę ginantis Domantas Senda per 23 minutes pelnė 7 taškus, o gynėjas Ignas Daukšys aikštelėje nepasirodė.

„Delikatesas“: Nerijus Barauskas 14, Darius Griškėnas 12, Gediminas Žalalis ir Mantas Margis po 10.

„Sūduva-Mantinga“: Evaldas Šaulys 21, Gintautas Matulis 16, Ernestas Ežerskis ir Marius Valukonis (9 atk. kam.) po 15, Aurimas Kieža 12.