Nuotr.: Aistė Biskytė
Nuotr. Aistė Biskytė

Marijampolės „Sūduva-Mantinga (5-1) Mezon-NKL pirmenybėse tęsia savo pergalių seriją. Suvalkiečiai šeštojo turo rungtynėse svečiuose 74:53 (14:9, 18:17, 26:15, 16:12) nugalėjo Jonavos „Sporto klubą“ (2-4).

Po penktosios pergalės iš eilės sūduviečiai dalijasi 1-2 pozicijomis su šį sezoną jau nugalėta, tačiau tiek pat pergalių turinčia Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komanda.

Šiose rungtynėse NKL čempionams ir vėl negalėjo padėti du traumų išsigydyti dar nespėję krepšininkai – Dominykas Domarkas ir Antanas Udras.

Svečiai savo pergalei pamatus paklojo trečiajame kėlinyje. Iki jo pabaigos dar likus 6 minutėms, komandas dar skyrė aštuonių taškų skirtumas (40:32), tačiau marijampoliečiai netrukus surengė spurtą 10:0, po kurio Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai susikrovė solidų pranašumą (50:32).

Prie to prisidėjo ir „Sporto klubo“ komandos emocijos. Pirmoje ketvirčio pusėje technine pražanga buvo nubaustas Lukas Grabauskas, o vėliau už emocijų nevaldymą nuobaudos sulaukė ir vyriausiasis treneris Kęstutis Naruševičius. Marijampoliečiai šias dovanas išpakavo ir realizavo abi baudas.

Ketvirtajame kėlinyje „Sūduvai-Mantingai“ teliko išlaikyti susikrautą persvarą. Kiltinavičiaus kariauna tai ir padarė – jonaviečiai ir toliau tragiškai atakavo iš tolimų distancijų, o Marijampolės ekipa be didesnio nerimo baigė susitikimą.

Kęstučio Naruševičiaus auklėtiniai šį kartą buvo itin blankūs atakuodami iš trijų taškų zonos. Jonavos ekipa pataikė viso labo 5 tolimus metimus iš 30.

Tiesa, Kiltinavičius neturėtų būti labai patenkintas savo auklėtinių klaidomis. Marijampoliečiai šiame susitikime prarado 23 kamuolius.

„Sūduva-Mantinga“: Deividas Sabeckis 17, Marius Valukonis (12 atk. kam.) 14, Aurimas Kieža (13 atk. kam.) ir Gintautas Matulis po 11, Ernestas Ežerskis 10.

„Sporto klubas“: Vytautas Pikalavičius 12, Tomas Milinskas 9.