Nuotr.:
Nuotr.:
Nuotr.:
Nuotr.:

Vilniaus „Perlo“ klubas du kėlinius rimtai grasino Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ pergalių namų arenoje serijai.

Visgi Marijampolės klubas antroje susitikimo dalyje 93:63 (25:14, 15:23, 27:6, 26:20) sugebėjo palaužti svečius iš sostinės.

Vangiai susitikimą pradėję Suvalkijos sostinės krepšininkai antrajame kėlinyje sugebėjo įgyti dviženklę persvarą (30:17).

Visgi jaunieji „Perlo“ krepšininkai pademonstravo charakterį ir, sužaidę sėkmingą atkarpą, ketvirtį baigė atsilikimą sumažinę tik iki trijų taškų (37:40).

Visgi po pertraukos sugrįžę marijampoliečiai susitelkė ir greitai atsigavo. Pirmoje trečiojo kėlinio dalyje Gintautas Matulis pataikė du tolimus metimus iš eilės, o po šių taiklių šūvų skirtumas tarp komandų ir vėl tapo dviženklis (51:40).

Netrukus sūduviečiai pelnė dar trylika taškų iš eilės (64:40) ir ketvirtasis kėlinys abiems komandoms tapo tik formalumu.

Pergalę sūduviečiams užtikrino drausmingas ir disciplinuotas puolimas. Marijampolės klubas šiame mače kamuolį prarado 9 kartus, kuomet svečiai padarė 21 klaidą.

Naudingiausiai „Sūduvos-Mantingos“ gretose rungtyniavęs Evaldas Šaulys per 18 minučių pelnė 14 taškų (1/1 dvit., 3/4 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir surinko 20 naudingumo balų.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 15, Antanas Udras ir Evaldas Šaulys po 14, Dominykas Domarkas 13, Aurimas Kieža ir Marius Valukonis po 9.

„Perlas“: Tautvydas Pipiras 14, Domantas Vilys 13, Arnas Beručka 11, Lukas Kvedaravičius 10.