Nuotr.: Aistė Biskytė
Nuotr. Aistė Biskytė

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pergalingą savo seriją pratęsė Kaune. Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai svečių arenoje 106:58 (31:15, 26:17, 28:12, 21:14) sutriuškino Kauno KTU krepšininkus ir iškovojo dešimtąją pergalę iš eilės.

Šiomis rungtynėmis Suvalkijos sostinės komanda baigė antrąjį ratą. Jis marijampoliečiams baigėsi tvirtai užimant pirmąją vietą.

Marijampolės komanda dominuoti šiose rungtynėse pradėjo jau nuo pat susitikimo pradžios – po pirmojo kėlinio komandas jau skyrė šešiolikos taškų skirtumas (31:15).

Po antrojo kėlinio sūduviečiai turėjo dar didesnę persvarą (57:32), o varžovų daužymą „Sūduva-Mantinga“ pratęsė ir trečiajame kėlinyje. Per ketvirtį marijampoliečiai į savo krepšį praleido 12 taškų, o patys įmetę 28, dar labiau padidino atotrūkį (85:44).

Ketvirtasis kėlinys abiems komandoms jau tapo tik formalumu. Tiesa, Marijampolės komanda nė neketino atsipalaiduoti ir dar labiau padidinę nuotolį nuo varžovų, iškovojo lengvą pergalę.

Sūduviečiai šiame susitikime tiesiog įspūdingai dominavo po krepšiais. Marijampolės klubas atkovojo 44 kamuolius, kuomet varžovai sugriebė 24.

„Sūduva-Mantinga“ Kaune laimėdama 48 taškų skirtumu pasiekė didžiausią sezono pergalę išvykos mače

Šiose rungtynėse Marijampolės komandai padėti negalėjo Rytis Juknevičius.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 22, Evaldas Šaulys 19, Antanas Udras 17, Aurimas Kieža 11.

KTU: Deividas Pogužinskas 14, Airidas Giedraitis 13, Mindaugas Jakštas 11.