Nuotr.: Aistė Biskytė
Nuotr. Aistė Biskytė

Solidžiai kalendorinius metus pradėjęs Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Gintautas Matulis 14-ąją Mezon-NKL savaitę neturėjo sau lygių – trisdešimtmetis krepšininkas tapo naudingiausiu savaitės žaidėju.

Matulis tapo pirmuoju „Sūduvos-Mantingos“ žaidėju, kuris šį sezoną susišlavė savaitės naudingiausiojo laurus.

Šeštadienio rungtynėse su „Šilutės“ ekipa Matulis per 31 minutę pelnė 18 taškų (3/3 dvit., 2/6 trit., 6/7 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Sėkmingai Matuliui susiklostė ir kitos dienos susitikimas Kaune. Jis per 21 minutę pelnė 22 taškus (4/5 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 26 naudingumo balus.

Suvalkijos sostinės komanda pamario krepšininkus nugalėjo 96:58, o Kaune triumfavo net 106:58.

„Sūduvos-Mantingos“ vežimas kol kas rieda itin užtikrintai. Suvalkiečiai mėgaujasi 10 pergalių serija, o per 26 rungtynes suklupo tik 4 kartus.

Beje, simboliniame savaitės penketuke yra ir kitas sūduvietis – Evaldas Šaulys.