Nuotr.:

Keletas Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ žaidėjų tęsia pasirodymus Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL).

Šį kartą ne itin pasisekė Evaldo Šaulio atstovaujamai Klaipėdos universiteto komandai, kuri svečiuose 78:81 buvo priversta pripažinti Kauno technologijų universiteto (KTU) pranašumą.

Klaipėdos universiteto ekipai atstovaujantis Šaulys šiose rungtynėse aikštėje praleido 30 minučių, per kurias pelnė 18 taškų, atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Sėkmingiau rungtyniauti sekėsi kitų dviejų sūduviečių atstovaujamai Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) komandai, kuri svečiuose 106:81 nugalėjo Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) komandą.

36 minutes aikštelėje praleidęs Rytis Juknevičius pelnė 21 tašką, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Jo komandos draugas Dominykas Domarkas per 29 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.