Nuotr.:

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Mezon-NKL pirmenybėse iškovojo trečią pergalę iš eilės. Suvalkijos sostinės klubas svečiuose 99:84 (22:15, 33:20, 22:29, 22:20) susitvarkė su „Šilutės“ klubu.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniams tai buvo jau antroji pergalė prieš šilutiškius per dvi dienas. Vakar namuose marijampoliečiai laimėjo 104:73.

Skirtingai nei vakarykštėse rungtynėse, šįkart Marijampolės ekipai esminiu tapo antrasis kėlinys. Po pirmojo kėlinio „Sūduva-Mantinga“ turėjo septynių taškų pranašumą (22:15), o po antrojo ketvirčio skirtumas tarp komandų išaugo dar labiau (55:35).

Vėliau Roberto Kuncaičio auklėtiniai sugebėjo kiek sumažinti savo atsilikimą, tačiau kardinaliai rungtynių eigos tai nepakeitė ir Marijampolės klubas šventė dar vieną pergalę.

Šiose rungtynėse sūduviečiams ne itin krito tolimi metimai. Kiltinavičiaus kariauna pataikė 7 tritaškius iš 24, kuomet varžovai pataikė trimis tolimais metimais daugiau.

Tiesa, šilutiškiai šįkart mažiau brangino kamuolį. Aikštės šeimininkai suklydo net 24 kartus, kuomet svečiai – 19.

Naudingiausiai Marijampolės komandos gretose rungtyniavo Evaldas Šaulys, kuris per 35 minutes pelnė 21 tašką (9/12 dvit., 1/4 trit.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Solidžiai rungtyniavo ir antrą savaitę komandoje leidžiantis amerikietis Kinu Rochfordas, kuris per 19 minučių spėjo pelnyti tiek pat taškų (8/12 dvit., 3/3 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 22 naudingumo balus.

Marijampolės ekipai be traumuotų Mariaus Valukonio ir Aurimo Kiežos padėti vis dar negalėjo sergantis Antanas Udras.

„Šilutė“: Ulyssesas Thomasas 16, Aurelijus Pukelis 15, Arvydas Eitutavičius ir Simas Raupys po 11.

„Sūduva-Mantinga“: Gintautas Matulis 26, Evaldas Šaulys 21, Kinu Rochfordas 19, Dominykas Domarkas 11.

Tautvydas Kliučinykas, „Sūduva-Mantinga“: „Mes nuo pat pradžių primetėme jiems savo žaidimą ir visų rungtynių metu kryptingai ėjome savo tikslo link. Nepasidavėme ir jų sirgalių provokacijoms. Šiuo metu neturime daug žaidėjų, bet kovingumu kompensuojame kitų trūkumą.“