Nuotr.: suduva-mantinga.lt
Nuotr. suduva-mantinga.lt

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Mezon-NKL pirmenybių lyderių mūšyje pasiekė užtikrintą pergalę. Marijampoliečiai svečiuose 94:70 susitvarkė su Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komanda, o po pergalės prieš artimiausius persekiotojus patenkintas liko ir marijampoliečių treneris Marius Kiltinavičius.

Sūduviečiai lyderių mūšyje svečiuose į savo krepšį praleido 70 taškų. Kiltinavičiaus teigimu, tai yra geras rezultatas.

„Mums tai buvo geros rungtynės puolime. Esu patenkintas, kaip mūsų komandoje vaikščiojo kamuolys, kaip pataikėme, buvo išmetami tikrai patogūs metimai. Gynyboje taip pat susitvarkėme su Viktoru Chodosovskiu, gynėmės tikrai solidžiai. Klaipėdos komandai neleidome jaustis patogiai“, – kalbėjo Marijampolės komandos treneris.

Šiose rungtynėse „Sūduvos-Mantingos“ gretose debiutavo komandos naujokas Darius Griškėnas. Buvęs „Delikateso“ lyderis debiutinėse rungtynėse per 27 minutes pelnė 5 taškus (1/8 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 3 kamuolius bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Kiltinavičius pirmose Griškėno rungtynėse su Marijampolės komandos marškinėliais itin svaraus puolėjo indėlio nesitikėjo, o pirmą mačą specialistas įvertino palankiai.

„Na, Darius nepataikė patogių metimų, nėra paprasta išeiti ir sumesti jau pirmose rungtynėse. „Nafta-Uni-Akvaservis“ pastatė zoninę gynybą, galvodami, kad mes turime du naujokus ir nesusigaudysime. Mums su tuo pavyko susitvarkyti. Mūsų nauji žaidėjai – Kinu ir Darius yra protingi žmonės.

Jiems pakanka vienos minutės pertraukėlės ir viskas jiems būna aišku. Darbą prieš tokią gynybą su jais mes lietėme labai minimaliai, bet su tuo susitvarkėme“, – kalbėjo Kiltinavičius.