Nuotr.:

Rezultatyviai žaidęs Dominykas Domarkas pirmadienio vakarą atvedė savo komandą į pergalę Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL).

„Sūduvos-Mantingos“ gynėjo atstovaujama Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) komanda svečiuose 94:88 nugalėjo Kauno kolegijos atstovus.

Domarkas šiame susitikime aikštelėje praleido 32 minutes, per kurias pelnė 24 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 13 naudingumo balus.

Pirmadienio vakarą studentų lygoje prakaitą liejo ir du „Sūduvos-Mantingos“ dublerių žaidėjai – Domantas Senda ir Almantas Liepuonis.

Jų atstovaujama Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) komanda svečiuose 87:102 nusileido Šiaulių universiteto komandai.

Senda aikštėje praleido 39 minutes, per kurias surinko 19 taškų, atkovojo 3 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Liepuonis per 21 minutę pelnė 6 taškus ir atkovojo 4 kamuolius.