Nuotr.: Rimas Kaminskas

Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai sugebėjo reabilituotis po nesėkmės Suvalkijos derbyje Šakiuose.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai antrose savaitgalio rungtynėse namų arenoje 95:74 (27:16, 26:18, 27:20, 15:20) nugalėjo Vilniaus „Perlą“.

Marijampolės klubas sugrįžo į pergalių kelią po to, kai penktadienio vakarą nusileido Šakių „Vyčiui“. Maža to, sūduviečiai pasiekė revanšą prieš „Perlą“, kuriam prieš keletą savaičių buvo nusileista 83:85.

„Sūduva-Mantinga“ jau nuo susitikimo pradžios pradėjo demonstruoti savo pranašumą. Kiltinavičiaus kariauna per pirmas penkias minutes susikrovė dviženklį pranašumą (18:6) ir pradėjo tolti.

Didelio pasipriešinimo Marijampolės komanda nesulaukė ir antrajame kėlinyje, po kurio skirtumas tarp komandų dar labiau išaugo (53:34).

Apsukų marijampoliečiai nemažino ir po didžiosios pertraukos. Toliau užtikrintai riedėjęs „Sūduvos-Mantingos“ vežimas nebuksavo ir po trečiojo kėlinio NKL čempionų pranašumas ir toliau liko neginčytinas (80:54).

Sūduviečių gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 20 taškų pelnęs Dominykas Domarkas. Jis taip pat atkovojo 4 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Sūduva-Mantinga“: Dominykas Domarkas 20, Darius Griškėnas 17, Evaldas Šaulys ir Kinu Rochfordas po 14, Gintautas Matulis 10, Rytis Juknevičius 8.

„Perlas“: Arnas Beručka 25, Margiris Normantas 15.