Nuotr.:

Tritaškiais prapliupę Tomas Galeckas ir Andrius Aleksandrovas iš toli pasižymėjo po keturis taškus, Šarūnas Vingelis pridėjo tris tritaškius, o jų vedama Raseinių „Rasų“ (21-14) komanda Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL) iškovojo triuškinamą pergalę.

Giedriaus Kurtinaičio vadovaujama ekipa savo aikštėje 85:64 (15:16, 24:16, 17:11, 29:21) nepaliko jokių vilčių pirmenybių čempionams – Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (28-7) žaidėjams.

Po Dariaus Griškėno taiklaus dvitaškio pirmajame kėlinyje svečiai buvo priekyje septyniais taškais – 16:9, bet tuomet užsitrigo puolime.

Tuo pasinaudoję „Rasai“ surengė galingą spurtą 16:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai, o po Vingelio taiklaus tolimo metimo ir įgijo dviženklę persvarą – 28:18.

Trečiajame ketvirtyje po Aleksandrovo trijų taškų „Rasai“ pirmavo 49:34. Marijampoliečiai tada atsakė atkarpa 9:3 ir sumažino atsilikimą iki vienženklio skaičiaus – 43:52, tačiau mačo perlaužti sau tinkama linkme nesugebėjo.

Lemiamą kėlinį Galeckas pradėjo dviem taikliais tritaškiais, vieną pridėjo Aleksandrovas ir „Rasai“ dominavo aikštėje – 69:52.

Reguliariajame sezone per keturis tarpusavio susitikimus Raseinių komanda triumfavo tris kartus.

„Rasai“ iš viso pataikė 13 tolimų metimų iš 34 bandymų (38 proc. taiklumas), tuo metu „Sūduva-Mantinga“ realizavo 3 tritaškius iš 13 bandymų (23 proc. taiklumas).

„Rasai“: Tomas Galeckas 23 (8 rez. perd.), Andrius Aleksandrovas 16, Šarūnas Vingelis 15, Šarūnas Beniušis 12 (9 atk. kam.).

„Sūduva-Mantinga“: Kinu Rochfordas 17, Rytis Juknevičius 13, Evaldas Šaulys 7.