Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr.: suduva-mantinga.lt

Vienas Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ komandos lyderių Aurimas Kieža išsigydęs traumą po mėnesio pertraukos sugrįžo į aikštelę, o sūduviečiai jo sugrįžimą ir reguliariojo sezono pabaigą pažymėjo pergale

Suvalkiečiai paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse namuose 89:71 (23:17, 21:18, 18:17, 27:19) nugalėjo „Telšių“ komandą.

Marijampolės klubas jau anksčiau buvo užsitikrinęs pirmąją vietą reguliariajame sezone. Nuo antrąją vietą užėmusios Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komandos Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai liko atitrūkę penkiomis pergalėmis.

Kaip viena iš pirmojo ketverto komandų, „Sūduva-Mantinga“ iškart pateko į ketvirtfinalį, kuriame susikaus su Kauno „Žalgirio“ dublerių ir „Palangos“ poros nugalėtojais.

Į aikštelę sugrįžęs Kieža ant parketo praleido 20 minučių ir per šį laiką pelnė 13 taškų (3/5 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Suvalkijos sostinės krepšininkai rungtynių eigą sau palankia linkme galutinai palaužė ketvirtajame kėlinyje. „Sūduva-Mantinga“ laimėjo atkarpą 20:4, po kurios aikštelės šeimininkų persvara tapo neginčijama (82:58).

Geriausias sezono rungtynes sužaidė Marijampolės komandos amerikietis Kinu Rochfordas. Puolėjas per 30 minučių pelnė 19 taškų (7/13 dvit., 5/5 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių ir surinko 26 naudingumo balus.

„Sūduva-Mantinga“: Darius Griškėnas 21, Kinu Rochfordas 19 (10 atk. kam.), Aurimas Kieža 13, Ernestas Ežerskis ir Evaldas Šaulys po 9.

„Telšiai“: Audrius Maneikis 15, Mindaugas Norkus 14, Ignas Razutis 12.