Nuotr.: D.Lukšta
Nuotr. D.Lukšta

Aurimas Kieža po mėnesio pertraukos sugrįžo į Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ rikiuotę, o jo sugrįžimas ir reguliariojo sezono finišas buvo pažymėtas pergale.

Kieža paskutines rungtynes sužaidė kiek daugiau nei prieš mėnesį, kuomet mače su Vilniaus „Perlo“ krepšininkais puolėjas patyrė kelio traumą.

Visgi marijampolietis sugebėjo atsigauti dar iki atkrintamųjų varžybų ir sugrįžti į rikiuote. Po pergalės prieš „Telšių“ komandą Kieža neslėpė – sugrįžimas yra smagus jausmas.

„Smagu. Gal dar truputį nejauku, šiek tiek dar prisisaugau, bet smagu sugrįžti į aikštelę. Iki ketvirtfinalių liko dar daug laiko“, – pasakojo Kieža.

Suvalkijos sostinės krepšininkai rungtynių eigą sau palankia linkme galutinai palaužė ketvirtajame kėlinyje. „Sūduva-Mantinga“ laimėjo atkarpą 20:4, po kurios aikštelės šeimininkų persvara tapo neginčijama (82:58).

1 0 2 0 0 2 1 13 13

Po rungtynių kalbėjęs puolėjas tikino, kad žaidimui mače su žemaičiais įtakos turėjo skaudus ketvirtadienio antausis.

„Pergalę nulėmė nusiteikimas po pralaimėjimo Raseinių komandai, nenorėjome paskutinių reguliariojo sezono rungtynių pralaimėti, o ypač žaidžiant namuose. Visa tai susikaupė ir padarėme savo darbą.

Raseiniuose galbūt per daug atsipalaidavome, o ir „Rasai“ gerai žaidė. Galbūt jie labiau norėjo laimėti“, – pasakojo Kieža.

Marijampoliečiai skambia nata baigė reguliarų sezoną ir dabar turės mažiausiai dviejų savaičių pertrauką belaukiant savo ketvirtfinalio varžovų. „Sūduvai-Mantingai“ aštuntfinalio etape kautis nereikės dėl to, kad sūduviečiai pateko tarp keturių stipriausių lygos komandų.

„Sūduva-Mantinga“ į pirmąjį ketvertuką pateko jau trečius metus iš eilės. Stabilus pasirodymas? Marijampolės komandos veteranas to nesureikšmina ir primena, kad įgytą namų pranašumą visada reikia apginti.

„Padarėme savo darbą, užėmėme pirmąją vietą, įgijome namų pranašumą, bet dabar, atkrintamosiose, reikės juo pasinaudoti ir apginti“, – sakė Kieža.