Nuotr.:

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ trečiajame Mezon-NKL pusfinalio serijos mače nebuvo linkusi tęsti serijos Raseiniuose.

Suvalkijos sostinės klubas trečiose serijos rungtynėse jau pirmoje jų dalyje įgijo solidų pranašumą ir jo nebepaleidusi, iškovojo pergalę ir bilietą į finalą – 96:72 (29:17, 25:14, 18:17, 24:24)

Finale marijampoliečiai susitiks su Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ komanda, kuri kitame pusfinalyje taip pat 3-0 susitvarkė su Šakių „Vyčiu“.

Mariaus Kiltinavičiaus auklėtiniai pranašumą susikrovė per pirmuosius du kėlinius. Disciplinuotai gynyboje ir nesulaikomai puolant krepšį žaidusi „Sūduva-Mantinga“ abu kėlinius laimėjo dviženkliais skirtumais, o po dviejų ketvirčių sūduviečių persvara abejonių nekėlė (54:31).

Suniai Raseinių komandai sekėsi ir po pertraukos – atkarpą „Sūduva-Mantinga“ laimėjo 7:0, o po jos šeimininkų pranašumas buvo kilstelėtas iki trisdešimties (63:33).

Iki susitikimo pabaigos „Rasams“ nežymiai pavyko sumenkinti savo atsilikimą, tačiau rungtynių eigos kita linkme tai nepakreipė – Giedriaus Kurtinaičio auklėtiniai kausis dėl trečiosios vietos.

„Sūduva-Mantinga“: Antanas Udras 20, Darius Griškėnas ir Kinu Rochfordas po 16, Dominykas Domarkas 13, Ernestas Ežerskis 10.

„Rasai“: Tomas Galeckas 16, Andrius Aleksandrovas 12, Šarūnas Beniušis 10.