Nuotr.:

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ triumfavo Estijoje vykusiame „Valga cup“ turnyre. Marijampolės krepšininkai finalinėse rungtynėse 84:73 (25:20, 18:12, 19:18, 22:23) susitvarkė su turnyro šeimininkais „Valga“ krepšininkais.

Marijampolės komandą į priekį šiose rungtynėse vedė Rokas Stankevičius.

„Sūduvos-Mantingos“ puolėjas aikštelėje praleido 34 minutes, per kurias pelnė 24 taškus (10/14 dvit., 0/1 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 28 naudingumo balus.

Dar vienas sėkmingas rungtynes sužaidė ir aukštaūgis Antanas Udras, kuris per 29 minutes pelnė 16 taškų (4/5 dvit., 0/3 trit., 8/12 baud. met.) bei atkovojo 6 kamuolius.

Marijampoliečiams tai buvo jau trečiasis ikisezoninis jėgų patikrinimas. Prieš tai Ryčio Vaišvilos auklėtiniai nukovė Kauno KTU ir Valmieros klubus.

Artimiausiuose marijampoliečių planuose – kito savaitgalio draugiškas turnyras Šakiuose. Ten dalyvaus „Palangos“, „Žalgirio“ dublerių ir „Vyčio“ ekipos.

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 24, Antanas Udras 16, Andrius Aleksandrovas ir Žygimantas Šimonis, Ignas Labutis 8.

„Valga“: Edgars Lasenbergs 22, Ernestas Bružas 15.