Nuotr.:

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ penktadienio vakarą namų arenoje triumfavo jau ketvirtą kartą šį sezoną, o šįkart – įsirašyta pergalė kovoje su Joniškio „Delikatesu“.

Suvalkijos sostinės klubas visus reikalus sutvarkė antrajame kėlinyje, kuriame savo sirgalius nustebino geležine gynyba.

Paskutinius taškus antrajame ketvirtyje joniškiečiai pelnė iki kėlinio pabaigos likus dar septynioms minutėms, o sūduviečiai atsakė spurtu 14:0. Taip į didžiąją pertrauką abi komandos patraukė jas skiriant solidžiam dviženkliui skirtumui (45:31).

„Įvykdėme rungtynių planą, ką buvome susitarę. Gal kiek vangiai pradėjome rungtynes, buvo sunku susikaupti, buvome atsipalaidavę, bet susigriebėme ir gana nesunkiai laimėjome rungtynes, – po rungtynių mintimis dalijosi „Sūduvos-Mantingos“ puolėjas Žygimantas Šimonis. – Mes stipriai ruošiamės, nenuvertiname varžovų. Į kiekvieną varžovą žiūrime rimtai, ruošiamės rungtynėms vienodai. Žinojome, ką jie daro, kaip mums gintis ir, manau, puikiai sužaidėme.“

Šiose rungtynėse bene pirmą kartą šį sezoną „Sūduvos-Mantingos“ gretose aikštėje pasirodė dviženklis žaidėjų skaičius.

Šanso sulaukė jaunieji komandos žaidėjai – Robertas Subotkevičius ir Lukas Vabalevičius. Beje, pastarajam tai buvo ir geriausios karjeros rungtynės.

Vabalevičius per 14 minučių spėjo pelnyti 11 taškų ir surinkti 12 naudingumo balų. Tuo po rungtynių pasidžiaugė ir Šimonis.

„Visi prisidėjo, visi gavo pažaisti. Kiekvienas įnešė savo indėlį, kiekvienas turi savo užduotis“, – sakė krepšininkas.

Kitas rungtynes „Sūduva-Mantinga“ žais Kaune, kur šeštadienį 16 val. susikaus su Kauno KTU komanda.