Nuotr.:

Keturių „Sūduvos-Mantingos“ pergalių serija Mezon NKL pirmenybėse nutrūko Marijampolėje.

Ryčio Vaišvilos auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 79:100 nusileido „Šilutės“ krepšininkams.

Marijampolės klubui tai buvo antrasis pralaimėjimas per septynerias rungtynes. Tuo metu šilutiškiai per tiek pat susitikimų laimėjo taip pat laimėjo penkiskart.

Titulą ginantiems marijampoliečiams nieko gero nežadėjo jau susitikimo pradžia. Dar pirmajame kėlinyje svečiai sugebėjo spurtuoti 14:2, o po Jeffery Perkinso dvitaškio komandas skyrė trylikos taškų skirtumas (27:14).

Antrajame kėlinyje suvalkiečiai dar sugebėjo atsitiesti – ketvirčio pabaigoje Ernestas Ežerskis pelnė penkis taškus iš eilės ir „Šilutės“ pranašumas sumenko iki šešių taškų (47:41).

Vis tik Pamario klubas visus reikalus sutvarkė trečiajame kėlinyje po kurio skirtumas tarp komandų buvo triškinantis (84:63).

Tai buvo pirmasis kartas šį sezoną, kai marijampoliečiai pralaimėjo rungtynes namuose.

Per penkerius metus šilutiškiai tapo pirmaisiais, kurie Marijampolėje įmetė 100 taškų. Paskutinė tai 2012-ųjų sausį padarė tuometinė Šarūno Marčiulionio ekipa.

Rezultatyviausiai Marijampolės komandos gretose rungtyniavo Rokas Stankevičius, kuris pelnė 23 taškus (7/8 dvit., 2/3 trit., 3/5 baud. met.), atkovojo 5 kamuolius, tiesa, suklydo triskart.

Šiose rungtynėse marijampoliečiai vertėsi ne tik be Aurimo Kiežos bei Mariaus Valukonio, bet ir Antano Udro.

Kitas rungtynes Marijampoliečiai žais rytoj, kuomet susitiks su Kauno „Žalgirio“ dubleriais.

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 23, Žygimantas Šimonis 17, Andrius Aleksandrovas 11, Ernestas Ežerskis ir Ignas Labutis po 8.

„Šilutė“: Oetjenas Brownas 22 (9 rez. perd.), Justas Nausėdas 18, Jeffery Perkinsas 17, Evaldas Džiaugys 16, Andrius Globys 10.