Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr. V.Skroblas

Mindaugas Stašys, Valdas Vasylius ir Aidas Einikis kartu pelnė 60 taškų bei nukalė Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (11-5) pergalę praėjusio Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) sezono finalininkų akistatoje.

Tomo Gaidamavičiaus vadovaujama komanda namų rungtynėse 82:77 (17:15, 24:21, 19:21, 22:20) nukovė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (12-4) bei atsirevanšavo už nesėkmę pirmajame tarpusavio susitikime (66:88).

Ignui Labučiui pelnius tris taškus, o Antanui Udrui sudrebinus krepšį dėjimu iš viršaus, marijampoliečiai antroje ketvirtojo kėlinio pusėje minimaliai pirmavo 71:70, tačiau tuo džiaugėsi neilgai.

Puolime strigusi „Sūduva-Mantinga“ dvi minutes nepelnė nė taško, klaipėdiečiai atsakė septyniais paeiliui ir persvėrė svarstykles savo pusėn – 77:71.

Kitoje atakoje Tautvydas Kliučinykas smeigė tritaškį – 77:74, prie baudų metimų linijos pasiųstas V.Vasylius realizavo abi baudas, M.Stašys pridėjo dvitaškį ir T.Gaidamavičiaus kariauna įgijo pergalingą persvarą – 81:74.

M.Stašys per 33 minutes pelnė 22 taškus (6/9 metimai) ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus, Valdas Vasylius per 32 minutes surinko 21 tašką (7/14 metimai) ir atkovojo 8 kamuolius, o keturis tritaškius iš aštuonių pataikęs A.Einikis prie pergalės iš viso pridėjo 17 taškų.

Marijampoliečių gretose dvigubu dubliu išsiskyrė Antanas Udras, pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių.

„Neptūnas-Akvaservis“: Mindaugas Stašys 22 (9 rez. perd.), Valdas Vasylius 21 (8 atk. kam.), Aidas Einikis 17 (4/8 trit.), Arūnas Mikalauskas 12.

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Labutis 18, Antanas Udras 17 (11 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 10.