Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr. V.Skroblas

Pergalę Lietuvos studentų krepšinio lygoje (LSKL) iškovojo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) krepšininkai, kurie svečiuose 94:74 susitvarkė su Kauno kolegijos krepšininkais.

VDU komandai atstovauja du sūduviečiai – Ignas Labutis ir Rokas Stankevičius.

Starto penkete rungtynes pradėjęs I.Labutis per 28 minutes spėjo pelnyti 12 taškų (4/11 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir surinko 12 naudingumo balų.

Jo komandos draugas universitete R.Stankevičius per 26 minutes spėjo pelnyti 23 taškus (8/10 dvit., 1/5 trit., 4/4 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

Pergalę pirmadienio vakarą Kaune iškovojo ir Martyno Zigmantavičiaus atstovaujamas Kauno technologijų universiteto (KTU) klubas.

„Sūduvos-Mantingos“ naujoko ekipa svečiuose 107:87 susitvarkė su Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) krepšininkais, kurių gretose rungtyniauja Domantas Senda iš „Sūduvos-Mantingos“ dublerių ekipos.

M.Zigmantavičius per 26 minutes pelnė 12 taškų (3/9 dvit., 2/4 trit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

Tuo metu D.Senda per 37 minutes pelnė 13 taškų (2/5 dvit., 3/6 trit.) bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir surinko 20 naudingumo balų.