Nuotr.: V.Skroblas
Nuotr. V.Skroblas

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Mezon NKL pirmenybėse nudegė nuo dar vienos komandos. Sūduviečiai išvykoje 80:93 buvo priversti pripažinti „Jonavos“ krepšininkų pranašumą.

Rungtynės Suvalkijos sostinės krepšininkams prasidėjo palankiai, ir po pirmųjų dešimties minučių Ryčio Vaišvilos auklėtiniai turėjo septynių taškų pranašumą (27:20).

Vis tik vėliau „Sūduvos-Mantingos“ reikalai suprastėjo – po dviejų kėlinių čempionų deficitas siekė keturis taškus (46:50), o po trijų ketvirčių svečiai jau atsiliko dviženkliu taškų skirtumu (59:70).

Tiesa, R.Vaišvilos kariauna ketvirtajame kėlinyje dar grąžino intrigą, kai Martynas Zigmantavičius pataikė tolimą metimą (77:81), tačiau netrukus atsakė Ebuka Anyaorah, pataikęs du tolimus metimus, ir dviženklis skirtumas buvo atstatytas (87:77).

Rezultatyviausiai Marijampolės komandos gretose rungtyniavo Antanas Udras, pelnęs 25 taškus (9/13 dvit., 2/3 trit., 1/2 baud. met.).

Kitas rungtynes sūduviečiai žais jau rytoj, kuomet namie susikaus su „Tauragės“ komanda.

„Sūduva-Mantinga“: Antanas Udras 25, Martynas Zigmantavičius 13, Andrius Aleksandrovas 11, Ignas Labutis 10.

„Jonava“: Martynas Pacevičius 21 (11 atk. kam.), Ebuka Anyaorah 20, Karolis Šarukas 12, Lukas Grabauskas 11, Justas Vazalis 10.