Nuotr.: V. Kuralavičius

VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse toliau be pralaimėjimų žygiuojanti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (3-0) iškovojo trečiąją pergalę.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 85:76 (24:18, 17:18, 23:17, 21:23) pranoko iki šiol be pralaimėjimų žygiavusį „Gargždų“ (1-2) klubą.

Marijampoliečiai kiek solidesnę persvarą susikrovė po ilgosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pabaigoje Justinas Jogminas įkrovė iš viršaus, Edvinas Jezukevičius realizavo baudų metimus, o Martynas Zigmantavičius su ketvirčio sirena smeigė tritaškį ir „Sūduva-Mantinga“ susikrovė dviženklį pranašumą – 64:53.

Svečiai lemiamame ketvirtyje buvo priartėję iki 6 taškų (60:66), tačiau Gvidas Galinauskas pataikė iš po krepšio, T. Kliučinykas realizavo tritaškį, o Šarūnas Beniušis įmetė abi baudas ir atstatė dviženklę persvarą (73:63).

Neilgai trukus Š. Beniušis pridėjo dvitaškį, o J. Zakas pelnė ir dvitaškį, ir tritaškį bei iki mačo pabaigos likus kiek mažiau nei 4 minutėms, nulėmė susitikimo baigtį – 82:66.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė Š. Beniušis, kuris pelnė 18 taškų (7/10 dvitaškiai, 4/5 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį bei išprovokavo 4 pražangas.

„Manau, kad pergalę lėmė mūsų ilgesnis suolelis ir šviežumas rungtynių gale, kuomet ketvirtajame kėlinyje susikrovėme 20 taškų pranašumą. Tik tiek, kad įgijus tokią persvarą jos neišlaikome iki galo, krentame į duobę puolime ir iš karto seka varžovų sėkminga atkarpa.

Todėl rezultatas toks, koks yra. Vis tik džiaugiuosi pergale, tikrai yra momentų, kur tobulėjame, bet taip pat yra daug taisytinų dalykų“, – po rungtynių sakė P. Šakinis.

Marijampoliečiai jau artėjantį antradienį stos į Karaliaus Mindaugo taurės kovas, kur pirmojo etapo pirmajame mače namuose susitiks su Utenos „Juventus“. Mačo pradžia 18 val.

„Sūduva-Mantinga“: Šarūnas Beniušis 18 (7/10 dvit.), Justinas Jogminas 17 (7/8 dvit., 10 atk. kam.), Jonas Zakas 15 (3/5 dvit., 3/7 trit.), Martynas Zigmantavičius 13 (2/9 dvit., 3/5 trit.).

„Gargždai“: Tadas Poška 17 (4/6 trit.), Jonas Dumašius 11, Laurynas Mikalauskas ir Mantas Ruikis po 10.