Nuotr.: V. Kuralavičius

Pergales ir toliau VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse skinanti Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (7-0) turėjo bene sunkiausią išbandymą šiame sezone.

Povilo Šakinio auklėtiniai tik po atkaklios kovos 68:61 (17:13, 12:17, 21:19, 18:12) palaužė Kauno „Žalgirio-2“ (4-3) krepšininkus bei išliko vienintele NKL komanda, nepatyrusia nė vieno pralaimėjimo.

Itin atkakliame mače susitikimas vyko taškas į tašką visų rungtynių metu. Trečiajame kėlinyje svečiai po 5 iš eilės Pauliaus Murausko taškų ir taiklios Kerro Kriisos baudos buvo pabėgę 8 taškų persvara (39:31), bet marijampoliečiai greitai grįžo į rungtynes.

Martynas Zigmantavičius pataikė iš toli, Aurimas Kieža pataikė dvitaškį, Edvinas Jezukevičius pelnė dar 4 taškus ir po spurto 9:0 į priekį jau išsiveržė 40:39.

Ketvirtojo kėlinio viduryje M. Zigmantavičius realizavo baudas ir rezultatą išlygino. Jau netrukus E. Jezukevičius pridėjo metimą iš vidutinio nuotolio, o likus kiek daugiau nei minutei, dar vieną dvitaškį pataikė M. Zigmantavičius ir „Sūduva-Mantinga“ įgijo 4 taškų persvarą – 65:61.

Marijampoliečiai likusią rungtynių dalį sėkmingai apsigynė, o galutinai pergalę įtvirtino taikli M. Zigmantavičiaus bauda (66:61).

Rungtynes paįvairino ir puikūs Justino Jogmino epizodai, kuris vien per pirmąją mačo dalį atliko 3 dėjimus ir blokavo 2 varžovų metimus.

Marijampoliečių gretose rezultatyviausiai žaidęs M. Zigmantavičius pelnė 20 taškų (6/10 dvit., 1/5 trit., 5/6 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, išprovokavo 6 pražangas bei du kartus suklydo.

Komandai šį vakarą nepadėjo čiurnos traumą patyręs Tomas Galeckas bei alkūnę susižeidęs Jonas Zakas. Gintautas Matulis taip pat nepadėjo komandai, mat varžėsi kariškių pasaulio čempionate, kuriame užėmė pirmąją vietą. Klubo kapitonas į Lietuvą grįš jau artėjantį antradienį.

„Sūduva-Mantinga“: Martynas Zigmantavičius 20 (6/10 dvit.,8 rez. perd.), Justinas Jogminas 15 (6/7 dvit., 9 atk. kam.), Edvinas Jezukevičius 12 (2/2 dvit.).

„Žalgiris-2“: Kerras Kriisa 23 (1/7 dvit., 6/11 trit.), Dominykas Stenionis 12 (5/6 metimai), Paulius Murauskas 8 (1/4 dvit., 2/7 trit., 11 atk. kam.).