Nuotr.: L.Šilkaitis
Nuotr. L.Šilkaitis

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (12-3) antrą kartą per pastarąsias tris dienas VIKINGLOTTO-NKL pirmenybėse pranoko Šilalės „Lūšies“ (4-11) krepšininkus.

Šį kartą Povilo Šakinio auklėtiniai namuose varžovus pranoko rezultatu 83:67 (27:9, 12:16, 22:22, 22:20). Ketvirtadienį „Sūduva-Mantinga“ išvykoje laimėjo 83:73.

Marijampoliečiai rungtynių iniciatyvą perėmė nuo pirmųjų minučių. Tomas Galeckas pataikė iš toli, Martynas Zigmantavičius realizavo tris baudų metimus, dar vieną tolimą metimą pridėjo Aurimas Kieža ir „Sūduva-Mantinga“ pirmąjį kėlinį baigė spurtu 24:0 ir po jo pirmavo 27:9.

„Lūšis“ per šią atkarpą taškų nepelnė beveik 10 minučių, o taškų sausrą nutraukė Justas Košys, kuris pataikė dvitaškį 12-ąją mačo minutę.

„Sūduva-Mantinga“ mačo eigą kontroliavo visą likusį laiką. Tiesa, „Lūšis“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo atkarpa 8:2 bei buvo sumažinusi deficitą iki 7 taškų (58:65). Vis tik neilgai trukus marijampoliečiai atstatė dviženklę persvarą bei iškovojo pergalę.

Nugalėtojų gretose naudingiausiai žaidęs A. Kieža pelnė 15 taškų (1/3 dvit., 3/5 trit., 4/4 baudos), atkovojo 7 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas bei surinko 24 naudingumo balus.

„Buvo maksimali koncentracija rungtynių pradžioje, o tas duoda iš karto vaisių. Manau, jog tai lėmė tą spurtą mačo pradžioje bei nustatė toną visoms rungtynėms. Pergalingas savaitgalis, padarėme, ką turėjome. Važiuojame toliau“, – po pergalės sakė vyriausiasis treneris Povilas Šakinis.

„Sūduva-Mantinga“: Martynas Zigmantavičius 17 (3/4 dvit., 8/8 baudos), Aurimas Kieža (3/5 trit., 7 atk. kam.) ir Šarūnas Beniušis (5/7 dvit.) po 15, Gintautas Matulis 11 (4/7 dvit.), Tomas Galeckas 10 (8 rez. perd.).

„Lūšis“: Martynas Šeputis (3/5 trit.) ir Mindaugas Čepukauskas (4/10 trit.) po 14, Valdas Undraitis 13 (3/6 dvit., 2/6 trit.), Modestas Jurkaitis ir Justas Košys (3/4 trit.) po 12.