Nuotr.: V. Kuralavičius
Nuotr. V. Kuralavičius

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (11-2) pasiekė užtikrintą pergalę NKL – VIKINGLOTTO pirmenybėse.

Povilo Šakinio auklėtiniai namuose 86:62 (20:12, 27:14, 22:20, 17:16) sutriuškino Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ (5-5) krepšininkus.

Marijampoliečiai atitrūko pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet Kostas Jonuška atseikėjo du tritaškius iš eilės ir padidino šeimininkų persvarą iki 8 taškų (20:12).

„Sūduva-Mantinga“ sėkmingą žaidimą perkėlė ir į antrąjį ketvirtį. Žygimantas Šimonis taip pat smeigė du tolimus metimus paeiliui, Edvinas Jezukevičius įkrovė iš viršaus ir Marijampolės klubo persvara tapo dviguba – 30:15.

Prieš pat ilgąją pertrauką Ž. Šimonis pelnė taškus su pražanga, Šarūnas Beniušis bei Jonas Zakas realizavo baudas, Aurimas Kieža pataikė iš toli ir „Sūduva-Mantinga“ susikrovė triuškinamą pranašumą – 42:21.

Antroji rungtynių dalis tebuvo formalumas. „Sūduva-Mantinga“ didžiausią persvarą turėjo ketvirtajame kėlinyje, kuomet pirmavo 31 tašku (86:55).

Marijampolės komandoje geriausiai pasirodęs E. Jezukevičius per 19 minučių pelnė 19 taškų (5/7 dvit., 3/4 trit.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 20 naudingumo balų.

Komandai šį vakarą nepadėjo vis dar kaklo skausmus jaučiantis Tomas Galeckas.

„Sūduva-Mantinga“: Edvinas Jezukevičius 19 (5/7 dvit., 3/4 trit.), Aurimas Kieža 13 (5/9 dvit.), Kostas Jonuška (4/6 trit.) ir Žygimantas Šimonis (3/5 trit.) po 12.

„Neptūnas-Akvaservis“: Matas Vaitkus 17 (4/6 dvit., 3/4 trit.), Gediminas Leščiauskas 12 (8/9 baud.), Dovydas Romančenko 10.